Wpis z mikrobloga

@isover_ to chyba było FM Group czy jakoś tak, pamiętam jak też mnie na to namawiali spotkanie w knajpce pogawędka przeczytaj to przeczytaj tamto xD stwierdziłem że #!$%@?ć to. Okazało się że pół miasta się w to bawiło
  • Odpowiedz
@isover_: @Kokos89 Mlm to syf, ale tutaj to zwyczajna piramida finansowa. Wpłacasz kasę, żeby móc wciągać innych w strukturę i mieć % (nieduży bo 10-20%) od ich wpłat. Realnie zarabia na tym tylko twórca piramidy.

Np. Wkupienie się piramidę kosztuje 6000 zł (+ 1000zł co miesiąc), za każdą wciągniętą osobę dostajesz 1000 zł. Więc, żeby odrobić to co wpłacasz w piramidę, osoby które wciągasz w to oszustwo muszą wpłacić 36000 zł.
  • Odpowiedz
@diarrhoea wiem że syf i dlatego nawet nie chciało mi się z nimi gadać a powiem że to było dobre 10 lat temu. Obiecywali złote góry, można bylo nawet dostawać w nagrodę nowego merca za dobre wyniki
  • Odpowiedz
@Kokos89: Merc za wyniki to już legenda struktur MLM ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście dostaje się go nie na zawsze, tylko na jakiś okres (1-3 miesięcy jak dobrze pamiętam) i nie za darmo, bo za wynajem trzeba zapłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc to jest dobra beka :P
  • Odpowiedz