Wpis z mikrobloga

@ciemnienie: wiadomo, że lepsze to niż ignorancja, co nie zmienia faktu, że te grupy to rak. Jak ktokolwiek ma zdiagnozować dziecko przez internet na podstawie jednego obrazka? Układanie zabawek w rzędzie może być objawem autyzmu, ale zazwyczaj idą za tym inne zachowania, np. wycofanie społeczne, wpadanie w schematy. Tutaj rodzic nie opisał praktycznie nic, tylko wstawił sytuację z dupy.
  • Odpowiedz
@Caleb88: babka pewnie nie jest ekspertem, coś gdzieś przeczytała i się zaniepokoiła, jak to matka, stale czujna. Zapyta na grupie to ja naprostuja.

Z resztą, czym takie grupki roznia się od rozmow matek o dzieciach, jak siedzą na ławce na placu zabaw? Czemu te grupy są tak demoniozwane?
  • Odpowiedz
dobrze, że ktoś się interesuje bo zdecydowana większość ojców olewa objawy

kurde, dziecko układa traktory w pociąg ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak zacznie układać figurki zwierzątek i robić nimi walki to też matka powinna być zaniepokojona? Albo jak zamiast rzucać piłką będzie ją zakopywać w piasku?

To pokazuje totalny brak samodzielnego myślenia i braku samoświadomości. Już wyobrażam sobie taką matkę, która przeżywa silny niepokój, bo dziecko nie bawi
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: fora to często namiastka jakiś kontaktów społecznych. Kobiety tam sobie siedzą i rozmawiają, zaczynając jakiś wątek, powstaje dyskusja (czym to sie rozni od zadawania pytan na wykopie, czesto oczywistych). Babka się zaniepokoiła, więc pyta, nie musi być ekspertem od autyzmu.

Po prostu przyjęta jest beka z matek, a jak ktoś pyta o jakąkolwiek inna bzdurna kwestie, to nie ma sprawy.
  • Odpowiedz
o co tej babie chodzi XD


@idylla: Widzę tego mema już któryś raz w ciągu tygodnia, ludzie to wiążą z protestami rolników, a ja też dalej za #!$%@? nie wiem o co chodzi xD
  • Odpowiedz
tzw stacking zabawek to jeden z objawów autyzmu


@xdTM: a po polsku? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeden mój syn stackował zabawki w górę i budował wieże(głównie były to klocki rozmaitego rodzaju), a drugi syn stackuje je wzdłuż, tworząc pociągi głównie z samochodów, ale i z klocków też. Obaj na pewnym etapie lubili też patrzeć na obracające się przedmioty, jak np. koła.
Czy to już autyzm?

Tak zupełnie
  • Odpowiedz