Wpis z mikrobloga

W ogole jest jeszcze jeden plus całej akcji, jeśli sprawa z kredytem do prawda i nie ma nic załatwionego pod tą nietypową inwestycje, to właśnie kolejne kroki są opóźnione. Zamiast zajmować się ogarnianiem nietypowego biznesu siedzi i próbuje ratować mleczne gówno od upadku. Każdy dzień działania to mniej pieniędzy i mniej czasu na ogarnianie xD w tym przypadku straty liczą się podwójnie i trzeba wybrać kolejny ruch mądrze. Materiału z naruszeniem jest pewnie na kolejne 2 miesiące
#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
@The_Rainman: bo to nietypowy biznesmen, a więc on wziął kredyt na 1000000, żeby oddać ten 1000000 w ratach i jeszcze z 600000 odsetek na minusie zostanie. Takie odkupienie win za żerowanie na menelach. Prawdziwy gówniany midas
  • Odpowiedz
  • 0
@Jokkaa: najśmieszniejsze jest to, że żeby taka instalacja przy stałym odbiorze prądu (bo wiadomo jak jest sieć przepełniona to wyłączają) zarabiała z 10k to trzeba to trzeba z ziemią pewnie ponad 1kk a to ma 100% sprawności toki z 60-70% roku
  • Odpowiedz
@The_Rainman: wziął krechę i patrząc po poßcie fb o zakupie ziemi i zrezygnowaniu w tym temacie #!$%@? kupił, a więc jak to gówniany midas zamienił kupę siana w kupę
  • Odpowiedz
@n4zgullo: myślę, że mógł dużą część wydać, w końcu musiał wszystkim pokazać, że jest CEO. Taki gówniany midas mógł spłacać kredyt kredytem w nadziei na odwrócenie karty jak mu nagle zarobki z kanału zdechły. Nie bez powodu rozpoczęli wyprzedaż czego się da. Na takich frajeów czekają też "doradcy finansowi" i mógł zainwestować w biznesy jak jego idol major. Ja wierzę w karmę i mam nadzieję, że będąc takim imbecylem się pozamiatał
  • Odpowiedz