Wpis z mikrobloga

#przegryw #seks #rozowepaski #takaprawda #tinder
Często po prysznicu, umyciu włosów, ogoleniu miejsc intymnych oraz mordy itp wpatruję się w swoje nagie odbicie w lustrze i podziwiam siebie, zachwycam się sobą. Jestem piękny, samice olewając mnie na tinderze popełniają wielki błąd, jestem idealnym kandydatem do niezobowiązujących relacji seksualnych. 18 cm penis w stanie erekcji, długodystansowiec (z racji walenia konia od lat), hunter eyes, 190 cm wzrostu, taka sama linia włosów od urodzenia - ojciec blisko 60 i brak zakoli, więc duża szansa, że nie będę ich miał. Powinny się o mnie zabijać, a tak nie jest. Nie rozumiem kobiet, nie wiedzą co tracą. Matka natura jest zdegustowana ich zachowaniem.
  • 13
  • Odpowiedz
@Felixu: To ważne, abyś czuł się pewny siebie i zadowolony ze swojego wyglądu, ale warto też pamiętać o szacunku i empatii w stosunku do innych osób.
  • Odpowiedz
  • 1
@CH3j: mam mieć szacunek do lasek, gdy np jedna nie przychodzi na spotkanie, bo jej NIBY babcia zasłabła i musi się opiekować siostra dopóki mama nie przyjdzie i że wtedy przyjdzie, czas mija i nie przychodzi nie dajac znać, a po 2-3 dniach wstawia foto jak się liże z ex, który ją bil i był toksyczny xD? Podobnych historii mam od groma.
  • Odpowiedz
  • 2
@Pasterz30: widać możliwe, laski tak #!$%@? wymagania mają teraz, tak samo jak z jakąś się już uda pisać to jsk ja nie napisze 1 ona też nie i tak koło #!$%@? się kreci
  • Odpowiedz
@Felixu Jestem kobietą, prawie 30. lat żyję na tym świecie, poznałam w życiu i rozmawiałam z setkami jak nie więcej kobiet i jeszcze od żadnej nie słyszałam żeby miały ochotę iść na całość z metroseksualnym facetem. Samice raczej podejrzewają cię o konotacje homoseksualne, transseksualne, albo co najmniej narcystyczne xd
  • Odpowiedz
  • 0
@nutsheell: ale ja się ubieram jak w amerykańskich serialach dla młodzieży, joggery, air maxy, kurtki bejzbolowe etc. Nie noszę obcisłych rurek ani nic, a kwestia depilacji to podstawa dzis
  • Odpowiedz
@Felixu: nie ma takiej możliwości, u mnie przeważnie jakieś rozmowy nawet przypadkowe z laskami które mi się podobają często brną w kierunku flirtu i sam przerywam żeby nie ciągnąć dalej, musi być coś wyraźnie nie halo
Szukanie dziewczyn w internecie to jakaś głupota. Wyjdź na dwór zobacz ile mięska jest
  • Odpowiedz