Wpis z mikrobloga

@ortalionowy: on był zawsze tam gdzie uważał że jest to modne i zjawisko ma poparcie społeczne (tak trafił na szkolną niestety). Na początku pandemii zaliczał się do srajacych żarem, że elektrownie wyłączą, że braknie wszystkiego żeby zapasy robić itp. W trakcie pandemii chodził z bębnem na wierzchu i czarnej masce na mordzie protestować przeciwko pandemii. To zwykły cymbał
  • Odpowiedz
  • 25
@William2290 a na początku wojny ten pajac wydrukował kolorowanki dla ukraińskich dzieci, oddał jakieś kosmetyki co mu zostały po niemowlaku i tani gówniany agregat który kupił osrany pandemią xDD hipokryta celebryta.
  • Odpowiedz
@Pethaf: @gagarin_kosmonauta z tymi kolorowankami czyli zwykłym gównem na kartce a4, dodał jeszcze że to są kolorowanki po ukraińsku xD Nie mam screenów, ale coś kojarzę, że on pomoc na fb ogłaszał, że szuka kogoś kto pomoże kolorowanki po ukraińsku zrobić xD cymbał jakich mało
  • Odpowiedz
@William2290: było na bank. Coś mi świta, że wrzucał też na początku filmów jakieś serduszko (albo coś w ten deseń) w ukraińskich barwach, że niby to taka wielka pomoc od nich płynie XDDD Jak ktoś sobie lubi poszperać i to znajdzie - bardzo chętnie przytulę linki. W prywatnej wiadomości rzecz jasna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gagarin_kosmonauta: nawet kazał kononowiczowi nosić wstążkę na nadgarstku w barwach ukraińskich i po tygodniu była prawie czarna i pewnie umazana gównem. Nie wiem, czybdo teraz jej nie nosi, ale pewnie już jest czarna
  • Odpowiedz
chyba obawia się że rosyjska okupacja odetnie żywiciela od centrali

@ortalionowy "hejterzy spod Moskwy zajęli Białystok i okupują domek drewniany, odcięli mnie od kononowicza, a pies aron został zastrzelony idąc po wódkę do nocnego. Ale to już nie ma znaczenia, bo i tak mieliśmy kończyć nagrywanie. Srawek" taki abstrakcyjny komentarz mógłby się wtedy pojawić na społeczności ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz