Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Brat lvl 30 związał się z różową lvl28, po roku wyskoczył z pierścionkiem, jej rodzice po rozwodzie, wpatrzona w mamusię, babunię i pieska, rodzeństwo też udane, jeden ma dziecko z sąsiadką przed którą się ukrywa, drugi wiecznie bezrobotny, no ale niby rodziny się nie wybiera. Różowa po półtora roku związku na odległość oświadczyła mojemu bratu, że ona już nie czuje tego co na początku i kończy związek, po tygodniu pisze mu (po #!$%@? się) że jednak żałuje że zakończyła ten związek. Moja żona to się w głowę pukała że takiego faceta zostawiła. Moja matka to od początku cięta na nią bo m.in. jak przyjeżdżała do nich na tydzień to nawet palcem nie kiwnęła, do tego dziewczyna zapuszczona, w pokoju worki słodyczy, co zarobi to wszystko wyda , pensja 3500 a kupuje telefon za 7000 zł, no ale wiecie to jest Polska powiatowa i wiadomo jak tutaj rynek matrymonialny wygląda a nie wyjedzie bo dostał po rodzicach dobry biznes. Mówią żeby się nie wtrącać w nieswoje sprawy ale czasami mam ochotę zapytać mojego brata gdzie się podział jego RiGCZ, że lepiej być samemu niż się wj**** w szambo a to wygląda na wręcz książkowy przykład na spartolenie sobie życie. #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: skoro ją wybrał to znaczy,że jest dla niego odpowiednia. Tak samo jak są laski co lubią jak je zdzielić po mordzie, tak samo są faceci co lubią jak się ich szmaci. To nie musi być świadome. Jakby spotkał fajną dziewczynę to by się z nią nudził i szukałby na boku takiej co go emocjonalnie przejedzie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wszystko zależy od tego jakie powodzenie wcześniej miał brat. Jak nigdy nic z żadną to chłopowi cipka świat przesłoniła i da się upodlić do niewyobrażalnego stopnia. I jest to jak najbardziej normalne, bo chłop miał niezaspokojoną najbardziej podstawową potrzebę seksualnej bliskości, przynależności i walidacji społecznej.

Za mało o nim wiemy.
  • Odpowiedz