Wpis z mikrobloga

Perfumirki a może bardziej i Perfumirabelki,
Wiem, że co jakiś czas takie pytania latają po tagu i zazwyczaj rozwścieczony tłum odpowiada "noś to co lubisz", ale z racji, że żeby zrobić dobre wrażenie jest tylko jedna szansa, napiszcie mi jaki pewniaczek perfumowy będzie dobrym wyborem na randkę z ćwierćwiekową bambi nad wodą w letni wieczór?
Nie zmieszczę w ankiecie swojej kolekcji, więc liczę że coś z tego co piszecie będę miał :D
#perfumy
  • 27
  • Odpowiedz
Jak jesteś eleganckim facetem z klasą to bierz Beach Huta, w przeciwnym razie Erosik da radę, młode Julki go lubią. Ewentualnie zamiast eros coś w podobnym klimacie z JPG
  • Odpowiedz
  • 3
@mateusz-bogacki @Pietruchoowy @robvan @bydgoszczvx @markaron @Gieremek @pisarzmilosci85 @Rakanishu @ewataewa @hikashi @tekon
Dzięki panowie i panie, widzę że słodziaki królują, też zastanawiałem się nad erosem edp a coś od jpg, mam le male edt ale to odpada bo pomysli ze mam cube gold, mam jeszcze le beau edt, le parfum (o dziwo on fajnie pachnie latem też), mam prade lune rosse black,
cos z tego pewbie wybiorę :) Boję się tylko że będzie
  • Odpowiedz
@RumClapton: Eros edp w lato to dusiciel w dodatku słabo projektujący. W ciepłe dni tylko edt. Co do przewagi słodziaków i ulepów to tak już jest ze zwykłe dziewczyny lubią słodkie zapachy w stylu Erosa. Chyba że umawiasz się z jakąś perfumomanką, to inna historia
  • Odpowiedz