Wpis z mikrobloga

Grałem RP i ek w przedziale 300-500 (zaznaczę że tylko solo) i serio nie rozumiem czemu się mówi że rp to najlatwiejsza profa.

Latanie z klata i potem zbieranie lota doprowadzało mnie do szalu, ek sobie jestem w klacie elegancko zbieram odrazu lota a w tle obok sobie coś leci z YT na tel i nie muszę się tak pilnować jak rp. Chyba że cały obraz gry na wyższym lvl się zmienia

Jedyny plus rp jaki widzialem to bossy, proste jak #!$%@? oraz robienie prostych bestiarek na moby które z diamontow spadają bardzo szybko
#tibia
  • 6
  • Odpowiedz
500 rp to w sumie grasz już jak ek, tylko nie musisz mieć wszystkich broni no i rotacja jest prostsza. Ek jest trudniejszy do wymasterowania z rotacją, pewnie w tym rzecz.
  • Odpowiedz
@Herato opanowaniem do ponadprzeciętnego poziomu. :p ek ma więcej spelli i gorsze manasy. RP ma USP.
Ogólnie jak ktoś gra tak jak Ty, na czillu i robiąc coś przy okazji to w sumie bez różnicy. Różnicę czują świry, dla których każde 100k/h ma znaczenie. :D
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiteRower: nie wiem, gram na chill i ek solo w przedziale 400 kręciłem większe expy i kase niż RP

Ale jak mówisz na wyższym lvl różnica może by się zatarła i bym się przyzwyczaił ;p
  • Odpowiedz