Wpis z mikrobloga

#przegryw z Prawaków to lubię tylko Korwina, bo mówi zawsze to co myśli i nie obchodzi go czy to będzie przyjęte dobrze czy źle. Facet ma po prostu honor i zasady, nie kluczy, nie wije się jak inne prawackie kmioty. No i gaśnicowego Brauna też jeszcze lubie.
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@ZacharJasz92: Dobrze że ludzie niedorozwinięci umysłowo sami się ujawniają w internecie co oszczędza dużo czasu bo wiadomo dużo szybciej z kim nie warto wchodzić w relacje. Rób tak dalej, dziekuję.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Varin: Dobra nie zesraj się, coś ci nie poszło dzisiaj w robocie czy ogólnie lewą nogą wstałeś? Czy po prostu z zasady zółć cię zalewa. Bo ty mądry jesteś?
  • Odpowiedz
  • 0
@ZacharJasz92: Robisz wpis o człoweku który powiedział:

„Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę”.


I mówisz że go podziwiasz i bardzo lubisz. To co normalny człowiek ma Ci odpowiedzieć, czego oczekiwałeś? Że
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Varin: Ej nie mówiłem że ze wszystkim się zgadzam. Nie ma takiego człowieka który by się zgodził z kimś we wszystkim. Ale generalnie go cenię, za to że nie robi uników jak większość polityków. Nie stara się być grzeczny na pokaz.
  • Odpowiedz
  • 0
Ale generalnie go cenię, za to że nie robi uników jak większość polityków. Nie stara się być grzeczny na pokaz.


@ZacharJasz92: Bo może jeszcze jesteś młody i nie zdajesz sobie sprawy że to jest po prostu jedyne co ten człowiek ma - wykrzykiwanie szokujących populistycznych wypierdów werbalnych na które jakies 0.5-1.5% ludzi w Polsce się łapie więc zawsze ktoś tam zagłosuje i karawana jedzie dalej i kaska wpada. Przecież on nic
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Varin: Nie nie, nie przeinaczaj nie tym mi imponuje, już ci mówiłem czym mi imponuje. Większość polityków Polskiej sceny politycznej to kukiełki gotowe mówić wszystko i zachowywać się tak żeby tylko przyssać się na 4 lata lub więcej do korytka. Co by nie mówić o Korwinie to on tak nie postępuje. Gość ma ukształtowane stałe poglądy, których nie zmienia od lat w przeciwieństwie do wielu polityków lewicy, peselu itd. którzy raz
  • Odpowiedz
  • 1
Gość ma ukształtowane stałe poglądy, których nie zmienia od lat w przeciwieństwie do wielu polityków lewicy


@ZacharJasz92: A dla mnie usilne trwanie przy jednym jest właśnie oznaką głupoty i nierozumienia tego że wraz ze zmieniającą się sytuacją i otoczeniem, wszystko się zmienia i trwanie przy jednym i tym samym, uparcie, jest tępe.

To że są chorągiewki które zmieniaja zdanie cały czas zależnie kto płaci - to jest po prostu ekstremum z
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Varin: Masz rację, jest czas na rewizję poglądów ale i jest czas kiedy trzeba obrać pewien system poglądów którego trzeba się trzymać.
  • Odpowiedz