Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: strzelam, że zahaczył przednim kołem o tylne koło typa przed nim, ekstremalnie szybko tracisz wtedy balans. Nawet to trochę tak wygląda jakby mu przesunęło tył trochę w prawo.
  • Odpowiedz
@goferek: @PiersiowkaPelnaZiol Jeżdżą w trupa na zwifcie przez całą zimę i to samo #!$%@?ą na jakiś gówno zawodach o złote majty wójta gminy Pazimiechy powiat końskowola. To się stało, że typ pocisnał, aż mu świcki stanęły, nie podumał, że jedzie na zakładkę, typa przed nim też trzepało na lewo/prawo, zdjął gamonia tylnym kołem, a ten położył resztę napinaczy za nim. Wot, 300k PLN w rowerach leży na asfalcie.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Od kiedy istnieją Smart trenazery i aplikacje ludzie robią formę w domu przez zimę. Fajnie, tylko wyścigi na zwifcie to nie asfalt w realu. W realu musisz zostawić sobie trochę energii dla mózgu i orientacji w przestrzeni. Na wyścigach w zwifcie jedzie się do zawału. Z roweru nie spadniesz, nie obijesz dupy o szorstki asfalt i nie rozbijesz Treka Madone za 60-70k PLN jak ten czerwony na filmie.

Druga rzecz:
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: to zależy wariacie, czy jedziesz treningowo z mordami z klubu czy tam ziomeczkami jakimiś i Waszym celem jest odbycie dobrego treningu, wsparcie słabszych ziomeczków, poznanie odpowiednich kompanów z którymi będziesz mógł wygrywać wyścigi, bo generalnie kolarstwo szosowe i wygrywanie wyścigu to nie jest zazwyczaj robota indywidualna, tylko praca drużynowa dlatego warto wytypować najsilniejsze i najsłabsze ogniwa grupy i każdego jakoś zaangażować, kilku najsilniejszych może wspólnie zaplanować ucieczkę i jakąś strategię
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: taśmy, bandy... Nie ma chyba przepisów, które dokładnie to regulują. Nie może być tak, że są niezabezpieczone krawężniki, kratki burzowe i inne niebezpieczne "meble drogowe". Jako kolarz życzyłbym sobie takiego zabezpieczenie trasy, żeby nic mnie nie zaskakiwało i żebym wchodząc w zakręt wiedział i widział jego wyjście. Tu jeden kolarz nagle w zakręcie koryguje w trakcie bo wyskakuje wyspa z wysokim krawężnikiem. Tak nie może być.
Dobrze zabezpieczony tor wygląda
RebbeKcewaschHajs - @PiersiowkaPelnaZiol: taśmy, bandy... Nie ma chyba przepisów, któ...
  • Odpowiedz