Wpis z mikrobloga

#kononowicz Ja już pruskawki i śmietanę mam a apropos kanału zielonego frustrata który POmaga zwalczać #patostreamy XD.
Sytuacja wygląda następująco.
Z początkiem marca kontaktowałem się z wąsatym obekiem bo kanał miał być zamknięty.
Ogólnie brat majora istniej, kontaktował się z sumem czy innymi latexami, pewnie od latexów miał kontakt. Nie uwierzycie jak
zamykali ten kanał.
chcą jakieś papiery mieć z sądu, czy z jakiegoś urzędu żeby przesłać yt.
Ogólnie sytuacja wygląda tak że robią to tak żeby kanał nie spadł albo żeby naprawdę długo zajęło.
A wiem że bratu akurat zależało żeby usunąć kanał z filmami zmarłego.
Nie sądzę że ci którzy kierowali chłopem są takim dzbanami że nie wiedzą jak zamyka się takie kanały, i pewnie kierowali tak specjalnie.
Yt ma akurat prostą procedurę żeby zamknąć kanał czy wykasować filmy z twarzą, o zmarłym ect.
Oczywiście wysłałem kompletny instruktaż jak to się robi, z przykładami, prosiłem o telefon żebym to ja wytłumaczył co trzeba jakie kwity przesłać itd. Ale tyle czasu minęło i dalej ekohobolog wstawia tam te reuploady.
Ale tak to jest jak obraża się na internecie a za kamerami rękę prezesowi podaje.
Usunięcie takiego kanału powinno być proste, przykład kanał ixela, chyba że istnieje ale z tego co szukałem ktoś usunął.
  • 2
  • Odpowiedz