Wpis z mikrobloga

Obejrzałem kilkunastu minutowy skrót z f2f cios ze strachem.

I tak na poważnie to szacunek dla pozytywnego konfidenta za monolog do kamery że w byciu konfidentem nie ma nic złego, tylko trzeba się #!$%@?ć na patusów gdy tylko jest okazja.

#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: mnie w podstawówce chłop chwycił za nogi i upuścił na głowę niemalże łamiąc kark(nawet nie był uczniem tej szkołyxD), do dziś mam problem z błędnikiem mózgu a lat minęło od #!$%@? ¯\(ツ)/¯, także ja tam jestem zdolny uwierzyć w te historie
  • Odpowiedz
@Partyzant91: to jest tak zwane bycie charakterniakiem jak sie prujesz na innych gangusów - każdy wie że liczy sie tylko twoja dupa a że upieprzysz innych w swoim "zawodzie" - to nawet lepiej

Gangusów od zawsze (poza szefem gangu ofc) to można traktować jedynie w kategorii drewna na przemiał
  • Odpowiedz
@Partyzant91: Jako bagieta powiem tyle.
#!$%@? sie na kolegę z którym się robiło taką samą lewiznę jak on celem oczyszczenia siebie i mniejszej kary to frajerstwo.
#!$%@? się na bandytów żerujących na ludzkiej krzywdzie, patologii i zezwierzęceniu z którym nie masz nic wspólnego a o którym masz wiedzę to moralny obowiązek.
  • Odpowiedz