Wpis z mikrobloga

#matura Żeby nie zdać matury to serio trzeba się postarać. Ja z matmy podstawowej miałem zagrożenie co semestr, matematyczka mnie nienawidziła za sam chyba fakt istnienia, a na maturze miałem lepszy wynik z niej niż z polskiego, a wynikło to z faktu, że w rozprawce nie byłem pewny jednego motywu z lektury, więc wolałem go nie napisać niż walnąć błąd kardynalny. Z niczego nie miałem mniej niż 50%.
  • 10
  • Odpowiedz
Żeby nie zdać matury to serio trzeba się postarać


@Felixu: zaraz przyjdą "humanisci" i powiedzą Ci, że matematyka nie będzie im w życiu potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Felixu miałem dokładnie tak samo. Przez całe liceum ciągle miałem zagrożenie z matmy. Dopiero w ostatnim semestrze wyciągnąłem 3. Jakież było zdziwienie matematyczki jak się okazało że zdałem maturę podstawową na 80% ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Felixu też nie rozumiem jak można nie zdać przynajmniej na te 30%, ale jak później widzę takich "inteligentów" jak ci na filmie to się nie dziwię dlaczego niektórym się nie udaję
NoMercYYY - @Felixu też nie rozumiem jak można nie zdać przynajmniej na te 30%, ale j...
  • Odpowiedz
że w rozprawce nie byłem pewny jednego motywu z lektury, więc wolałem go nie napisać niż walnąć błąd kardynalny


@Felixu: ale przecież nie trzeba znać lektury, bo wystarczy się oprzeć na fragmencie, który jest w arkuszu, nie? Chyba, że coś się zmieniło?

p.s. potwierdzam - tylko bezmózgi nie zdają matury
  • Odpowiedz