Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: Obserwuje u Ciebie lekki syndrom przegrzania giełdowego. I Łoren nie jest na peronie. 189 mln akcji, 40% portfolio.
Do tego prosisz ludzi w poście aby ułożyli Ci portfolio, więc nie za bardzo wiesz nawet co kupiłeś. I to widać: Boeing, afera za aferą, nie wiadomo gdzie się to zatrzyma. ARM, tylko 10% akcji dostępnych w obrocie dla retailu, czyli #!$%@? zmienność. I pewnie żadnej z tych rzeczy nie brałeś pod
  • Odpowiedz
@gonzo91: wiem, że ma akcje żartuje sobie, że ta sprzedaż bearish dla niektórych bearish była, a ARM i Boeing to YOLO bety, oba z dużym potencjałem do wzrostu lub spadku, Apple mi obroni portfel
  • Odpowiedz
@perfumowyswir no to skoro wiesz, że to yolo bety to na cholerę pytasz innych o radę w kwestii "żeby nie wywiozło świeżaka"?
Ogółem, do your own research. Nie licz na innych.
  • Odpowiedz
@tom-ek12333 to jest ten twój „wartościowy kontent”? przez to, ze gapisz się ciagle na takie grafiki, cała już półtoraroczna hossę na Nasdaq oglądasz z peronu i palisz kwit na shortach
  • Odpowiedz
@maniek74: Nie, to nie jest ten "wartościowy kontent". Istnieje niewielka szansa na taki rozwój wydarzeń. Obecnie każdy inwestor pakuje kasę w "zdywersifikowane" popularne spółki. Wszędzie to widzę.
Cały sektor jest obecnie przewartościowany. Oczywiście może pójść w górę. Jednak czy tak się inwestuje? Buy and Hope?
tom-ek12333 - @maniek74: Nie, to nie jest ten "wartościowy kontent". Istnieje niewiel...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@maniek74: Jestem hedgowany akcjami. Posiadam tanią spółkę z sektora uranowego oraz ETF SIL. Nie zamierzam tego sprzedawać bo może mi pociąg odjechać. Najważniejsza zasada- kupować tanio.
Jeżeli rynek idzie w dół. Chwilowo zyskam na shortach. Jeżeli pójdzie w górę- też świetnie. Shortów nawet z lewarem mam z 5 razy mniej niż akcji na long.
Do tego przygotowana jest amunicja na ewentualne zakupy.
Wiesz, że producenci surowców hedgują się shortując własny produkt?
tom-ek12333 - @maniek74: Jestem hedgowany akcjami. Posiadam tanią spółkę z sektora ur...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@maniek74: A jak Ty teraz widzisz rynek? Widzę, że sporo krytykujesz więc jakąś wiedzę masz. Co Twoim zdaniem powinno się teraz robić? Jak widzisz niedługą przyszłość i dlaczego?
  • Odpowiedz
@maniek74: Nie wiem o jakiego Byka i konto Ci chodzi?
Jeżeli nie odpowiesz mi na pytanie:
"A jak Ty teraz widzisz rynek? Widzę, że sporo krytykujesz więc jakąś wiedzę masz. Co Twoim zdaniem powinno się teraz robić? Jak widzisz niedługą przyszłość i dlaczego?"

To znaczy, że nie traktujesz mnie poważnie. Ja Ciebie traktuję poważnie.
Będę musiał dodać Cię do czarnej listy i będziesz pisał do ściany...
  • Odpowiedz
@maniek74: jeżeli do twojej głowy może coś dotrzeć to popatrz- ja coś od siebie daje. Nie krytykuje.
Ty nie dajesz nic tylko krytykujesz, oskarżasz. Pytany o konkrety- zero odzewu. Zastanów się kto jest trolem.

Czarna lista
  • Odpowiedz
@tom-ek12333 dajesz tyle, ze #!$%@? tu ludzi na minę, swoim wiecznym #!$%@? o spadkach, w dołku bessy pisałeś to samo, wiec kto ciebie posłuchał, został na peronie lub się wyzerował na shortach
  • Odpowiedz
@gonzo91 standardowo, to on #!$%@? w kółko, ze rynek się załamie. „Urojeń” nie było kilka miesięcy, bo lizał rany po poprzednich #!$%@?, to i tagu nie trollowal
  • Odpowiedz