Wpis z mikrobloga

Dlaczego medikinet nie dziala? Mam #adhd stwierdzone i to dosyć mocne i jedyne co daje mi metylofenidat to umiejętnosc łatwiejszego wyboru na czym chce sie w danym momencie skupic i pozwala na nieco dluzszy czas bez znudzzenia sie daną czynnoscia. Mogloby to brzmieć fajnie, ale to w zasadzie tyle z plusów, które nijak sie mają do Minusów których nie bedę wymieniac bo jest cala masa, chociazby taki że jak wezme za duzo to dostaję dziwnej depresji (probowalem zwiekszac bo mniejsze nie dzialaly) Strasznie dziwne jest dla mnie to, że ludziom ten lek zmienił życie, na lepsze. Za absurd uważam też to, że przechowuje sie ten specyfik w aptece w sejfie, bo to podobno narkotyk (xD). Jestem zdesperowany i #!$%@?. Dam jeszcze pare tygodni szansy ale jak nic sie nie zmieni to odstawiam. #zalesie #depresja #farmacja #leki #narkotykizawszespoko #medikinet
  • 23
  • Odpowiedz
@soshiu: też miałem podobnie, przy 60 CR już byłem roztrzęsiony i miałem lęki. Brałem tak dużo bo mniejsze dawki na mnie nie działały. Potem okazało się, że lepiej jest na 20-40. Obecnie nie ma jakiegoś szału, na pewno lek pomaga mi się zmotywować bo czasem nawet łatwe rzeczy urastają do ogromnych rozmiarów i człowiek nie wie za co się zabrać. A może po prostu jestem już uzależniony.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@soshiu zalatw elvanse, u niemca albo musisz w polsce udokumentowac ze inne leki nie działają (metylo bupro atomo). Albo meta ktora tez jest spoko jak czysta z neta ale do tego wiadomo trzeba z glowa.
  • Odpowiedz
@soshiu krótko terapia. Długo, to przepracować wszystkie nieproduktywne zachowania , przekonania, zniekształcenia poznawcze, ubytki emocjonalne, traumy dziecięce etc. Nic się nie dzieje bez powodu.
  • Odpowiedz