Wpis z mikrobloga

O co chodzi do jasnej ciasnej. Jak ja pisałem maturę to większość lasek miała krótkie spódniczki jak picrel. Te grubsze albo puklate miały spodnie żeby sadło zasłonić.
A teraz widzę to większość poubierana w jakieś spodnio-worki, czy to grube czy to chude. Co to za zj3b@na moda, nawet popatrzeć sobie nie można na młode ciałko :(

#matura #dupeczkizprzypadku #ladnapani
W.....k - O co chodzi do jasnej ciasnej. Jak ja pisałem maturę to większość lasek mia...

źródło: comment_165178030530Dd0Tn6NPMQ5MLd0I0wZw

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@goferek: Xd jeśli zaczynacie w taki sposób postrzegać młodzież to znaczy że czas na kolonoskopię. Każde pokolenie ma własny styl który w 90% przypadków nie podoba się pokoleniu wyżej. Cała tajemnica, były rurki później szerokie i za 3 lata znowu będą rurki. Do tego czasy są takie ze można być ubranym jakkolwiek. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby chodzić po ulicach ubranym jak w miani vice i jedyne kto się przyczepi
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: dokładnie to miałem napisać - jedno pokolenie chodzi luźno, kolejne ciasno/w obcisłych, kolejne znowu luźno, na tym polegają trendy (z reguły sterowane przez korporacje sprzedające ubrania)
  • Odpowiedz
teraz w większości przypadków przemyka coś, co wygląda tak, jakby zostało ubrane w losowo wygrzebane ciuchy z kontenera PCK


@goferek: Ciekawe jak wyglądają ludzie co spędzili już kilkanaście lat w chlewie internetu i wbijają 150k akcji. Trzeba wprowadzić ustawę, żeby julki się stroiły dla wypooopków, którzy już narzekają nawet na dziewczyny które widzą w formacie jpeg. Zresztą nawet jak załozą obcisłą kieckę to je zwyzywacie od #!$%@?, że na maturze dupami
  • Odpowiedz