Wpis z mikrobloga

@soshiu: na przewoz wewnatrzwspolnotowy "lekow narkotycznych" potrzeba specjalnej zgody i jest ona wystawiana na konkretne daty na podróż, w twojej sytuacji bardziej poczytaj o imporcie docelowym
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DespotaAnalny: W UE funkcjonują recepty transgraniczne, ale nie dotyczy to leków "narkotycznych". Nawet czesto z tego korzystam kupując leki w Czechach, żaden problem na papierowej recepcie od lekarza z Polski, jedynie trzeba spełnić też ich przepisy i np. u nich recepty są ważne tylko 14 dni od wystawienia, a nie 30 jak u nas. Na recepcie musza znaleźć się informacje których listę można znaleźć w google, ale chyba zwykla recepta z
  • Odpowiedz
@soshiu: a nie wiem, nie interesowalo mnie, bo nie mieszkam w Czechach, a jak pisałam na polską receptę i tak jej nie wykupisz, bo to "lek narkotyczny" xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Noniusz: attentin to wlasnie amfetamina apteczna. Podobnie jak elvanse z tym ze elvanse dziala dluzej. Wiecej osob attentin zachwala bardziej ale wiadomo to kwestia osobnicza. Mimo wszystko jesli juz mam to brac to wole z apteki. A amfetaminy aktualnie nie ma w Polsce, może jakies pojedyncze sztuki, a na dostawy sie nie zapowiada. Nie wiem z czego do wynika. Wiem ze moge znalezc dilera który ma czysty towar i wszystko cacy,
  • Odpowiedz
@soshiu: wiem, że Attentin to amfetamina.

Wiem ze moge znalezc dilera który ma czysty towar i wszystko cacy, ale na sto procent nigdy nie wiem wtedy co biore,


Są testy. Zresztą przy cenach amfetaminy raczej ciężko, żeby ktoś próbował sprzedać coś innego jako amfetaminę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz