Wpis z mikrobloga

#przegryw tak se myślę. Te wszystkie terapie i psycholodzy po których biegają przegrywy raczej bezskutecznie z tego co czytam. Przypisują wam jakies gówniane leki na zmulenie . Mam znajomego kulturystę który gdy nie jest na cyklu testosteronowym to potulny jak baranek. Inaczej kiedy kłuje dupsko. Odrazu zmienia się w agresywnego buca pewnego siebie. Może zamiast psychologa to na cykl trzeba wejść i silownie stosować. Duże miesnie= wieksza pewność siebie. Wysoki testosteron = wieksza pewność siebie. Tak tylko rozmyślam, nie bierzcie tego do siebie .
Ryoku - #przegryw tak se myślę. Te wszystkie terapie i psycholodzy po których biegają...

źródło: images (17)

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 2
@michal1498: nawet nie trzeba silowni, dla chcącego nic trudnego. Pompki, hantelki jakis drążek rozporowy na framugę do tego rower i juz na psychice lepiej
  • Odpowiedz
  • 1
@michal1498: No ja to mam tyle dobrze ze na wsi chalupa z piwnicą i w tej piwnicy małą silownie sobie zrobilem. No i jak upały w lato to fajnie się siedzi jak w klimie
  • Odpowiedz
  • 1
@Ryoku Po braniu testo jądra nie pracują już tak samo jak przed braniem, ja podziękuje póki jestem młody i organizm jeszcze jako tako działa.
  • Odpowiedz