Wpis z mikrobloga

Jestem od wielu lat dodany na grupach górskich na Facebooku. Tatromaniacy, Beskidomaniacy itp. Od pewnego czasu widzę że nawet tutaj kobiety już szukają atencji. Chcesz się pochwalić zdjęciami z wycieczki? Pewnie, ale na pierwszym planie całkiem przypadkowo moja doopa w legginsach.
Ale to działa, bo lajki i komentarze z propozycją wspólnych wypadów wpadają jak szalone ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps. Ankieta dla atencji.

#gory #wakacje #hobby #tatry #karkonosze #rozowepaski #logikarozowychpaskow
sprynek - Jestem od wielu lat dodany na grupach górskich na Facebooku. Tatromaniacy, ...

źródło: temp_file6556089056883050450

Pobierz

? ? ? ? ?

  • lewa strona 10.0% (370)
  • prawa strona 15.4% (570)
  • stop atencjuszkom 74.6% (2765)

Oddanych głosów: 3705

  • 67
  • Odpowiedz
@sprynek: feministki mają rację z tym że chłopy mają poryte banie. Znajdą wszystko żeby dopier*olić się do kobiety. źle stoi na zdjęciu i widać jej pupę (czyli wg ciebie kobieta nie ma prawa robić sobie zdjęcia odweoconego tyłem?) Jakby stała z przodu to przegryw dopier*olił się że widać jej cycki. Wow, kobieta ma dupę i cycki odkrycie roku.
  • Odpowiedz
@sprynek: ja to się nawet cieszę jak ktoś na grupach szukających partnerów do wspólnej wyprawy w góry wrzuca takie zdjęcie. Już wiem że nie jest to osoba dla mnie bo połowę wyprawy będę jej robić zdjęcia na każdym kamyku i każdym wzniesieniu żeby miała się czym chwalić na portalach społecznościowych.
  • Odpowiedz
@rozowy_dzban: no i dobrze, pick me girl urażona że ktoś robi sobie foty na instagram Xd po co wyjątkowej edgy pick me girl zdjęcia aby wspominać wyprawy w góry, ona nie będzie tak jak wszytskie. W dziejszych czasach kiedy życie przeniosło się do internetu trzeba mieć nie równo pod sufitem żeby obrażać się na to że ktoś chce kreować swój wizerunek w necie, pokazać że ma pasje, wychodzi się z domu.
  • Odpowiedz
bo połowę wyprawy będę jej robić zdjęcia na każdym kamyku i każdym wzniesieniu żeby miała się czym chwalić na portalach społecznościowych.


@rozowy_dzban: a nie dlatego że to pyszny dzban? ciekawy nick w sumie. tak ciekawy jak ta pokręcona logika.
  • Odpowiedz
Od pewnego czasu widzę że nawet tutaj kobiety już szukają atencji. Chcesz się pochwalić zdjęciami z wycieczki? Pewnie, ale na pierwszym planie całkiem przypadkowo moja doopa w legginsach.


@sprynek: Prawda jest taka, że kobieta zawsze znajdzie sposób żeby pokazać dupę
  • Odpowiedz
@sprynek: jak widzę te posty zawsze się zastanawiam kim bardziej gardzić: atencjuszkami wstawiającymi te posty czy spermiarzami spuszczającymi się nad nimi xD. Mimo wszystko chyba bardziej spermiarzami, bo gdyby zamknęli mordy to te posty by miały takie same zasięgi jak chłopów.

@klewerewel: won na instagram kreować swój wizerunek xD, jakieś niedobory samooceny trzeba mieć, żeby taki szajs w necie #!$%@?ć. Social media są największym rakiem internetu i mam wielką nadzieję,
  • Odpowiedz
@sprynek: nie wiem czy byłeś kiedyś w górach, ale tam często dziewczyny ubierają sie w ubrania sportowe, a nie wiem czy wiesz, bo mogłeś nigdy nie być na siłowni, ale obecne ubrania sportowe dla kobiet tak właśnie wyglądają.
  • Odpowiedz