Wpis z mikrobloga

Jako osoba w podeszłym wieku, 35 na karku, prawie nad grobem, po której już niczego nie można się spodziewać. Jaka rodzina, jakie dzieci?
A także podatnik od 14 lat, i potomek ludzi, którzy od pokoleń łożyli na budowę tego kraju - niezmiernie mnie cieszy, że z moich pieniędzy ukraincy, którzy mają u siebie po 5 mieszkań - będą mogli zakupić w Polsce "pierwszą nieruchomość".

Chętnie im ją współfinansuję, razem z innymi seniorami. My możemy przecież wynajmować do końca życia za głodową emeryturę.

Są w potrzebie, a wszystko poszło na nowego lexusa. Trzeba się zrzucić, chcecie mieć czołgi pod Warszawą?

Slava banderu!

#ukraina #wojna #polska #nieruchomosci #kredytnastart #kredythipoteczny #bezpiecznykredyt #mieszkanie
Mentis_capta - Jako osoba w podeszłym wieku, 35 na karku, prawie nad grobem, po które...

źródło: 42da690e30c99b-1200-717-0-0-1000-599

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
My możemy przecież wynajmować do końca życia za głodową emeryturę.


@Mentis_capta:
Nie kupiłeś mieszkania do tej pory? Co robiłeś jak była bk2% (nie żebym popierał bk2%)?
  • Odpowiedz
Jako osoba w podeszłym wieku, 35 na karku,


@Mentis_capta: w sumie ten limit wieku na 1 mieszkanie w dotacji sumie jest głupi. Nie masz mieszkania to powinno być czynnikiem decydującym i tylko tyle.
  • Odpowiedz
@Mentis_capta: metr mieszkania w Gdyni kosztuje tyle co na obrzezach Zurychu. Szwajcar pracuje na metr mieszkania 3 tygodnie, polak 3 miesiące, matematyke oraz kierunek emigracji zostawiam Panu. Ja ze swojej strony dodam ze wrzesien bedzie ostatnim miesiacem mojego mieszkania w tym #!$%@?. Na zakonczenie dodam jeszcze, ze nie jestem fizolem, mam 30 lat, mam wyzsze wyksztalcenie inzynierskie oraz o emigracji myslalem praktycznie od kiedy dostalem dowod osobisty, ale teraz miarka sie
  • Odpowiedz
miarka sie przebrala, nie mam sily juz #!$%@? na tych wszystkich nierobow.

@RelaniU: nie krytykuję decyzji o emigracji ale gdzie widzisz tych wszystkich nierobów kiedy stopa bezrobocia w Polsce wynosi 5,3%?
W tej liczbie zawierają się pewnie też ci, którzy dorabiają na czarno.
  • Odpowiedz
@Sztywnesutkiszatana: bezrobocie to jedno a biernosc zawodowa? To osoby nie zarejestrowane w UP. W PL to działa tak, że np. żona pracuje w jakims urzedzie na UoP, a chlop dorabia na czarno, bo jest przy niej ubezpieczony. Do tego dochodzi armia urzednikow ktorzy tylko przezucaja papiery i nie wyrabiaja PKB.
  • Odpowiedz
@RelaniU: czyli co: emerytury do likwidacji? Dzieciaki po 15 roku zamiast dalej się uczyć mają iść prosto do pracy?

Bierni zawodowo – część społeczeństwa, którą stanowią osoby w wieku powyżej 15 lat nie pracujące i niebędące bezrobotnymi. Do biernych zawodowo zalicza się:


osoby otrzymujące emeryturę, rentę, alimenty, stypendium, pomoc opieki społecznej,

uczniów pobierających naukę w trybie dziennym,

osoby odbywające karę pozbawienia wolności,

osoby przebywające w domach opieki,

osoby uzyskujące dochód m.in.
  • Odpowiedz