Wpis z mikrobloga

Przestałem grać w Lola żeby się nie denerwować, zacząłem grać w HS. Myślałem że na spokojnie bez nerwów w karty sobie będę grał, szybkie partyjki fajnie będzie. No i kurda jest to samo xD Gram sobie arenki i co chwila przeciwnicy walą jakieś popieprzone komba których nie powstydziłby się złożony deck w rankingowej rozgrywce, co nie zagram to mają kontrę, po 5 legendarek z dupy zagrywają w jednej grze, milion wygenerowanych karty a jak jakimś cudem ja wygrywam, to choćbym nie wiem jaką miał przewagę to nagle z dupy w jedną rundę jednym zagraniem zmienia się sytuacja na stole o 180° i mogę się pakować xD Co chwila jakieś potężne karty wszyscy zagrywają a dla Pana panie areczku jest Yeti 4/5 za 4 many podczas drafta xD

A jak jakimś cudem złoże dobry deck to jak mam zajebiste kombo i mocne karty, to przeciwnik zagrywa z dupy tempo od 1 tury i w kilka kolejek mnie nie ma, zanim zdążę coś zagrać. Jak złoże fajny deck z dobrym tempem, to przeciwnicy mają milion removali i ile czego bym nie zagrał to wszystko wyczyszczą a potem na koniec zagrają jakieś potężne legendarki czy combo i elo xD

Czy istnieje w ogóle jakąś gra kompeyetywna, która nie generuje takiego poczucia frustracji, losowości i głębokiej niesprawiedliwości? xD
Tylko nie mówcie, że szachy.
#hearthstone #leagueoflegends #gry
  • 11
  • Odpowiedz
@krucjan: tak trochę gry multi niestety muszą mieć wbudowany element losowości, bo zwiększają uzależnienie, dają szanse słabszym graczom i ogólny element losowości żeby gierka się nie nudziła za szybko
no i dajesz najgorszy możliwy przykład czyli karciankę których głównym elementem rozgrywki jest losowość xD

z karcianek tft może być dobrym pomysłem, bo pomimo klasycznej losowości gra nagradza cię już za top4 na 8 graczy więc nie trzeba się aż tak pocić
  • Odpowiedz
@krucjan: Ten sam schemat zawsze jest w takich grach multi, jak jesteś mocny to na 100 gier wygrasz 60, 40 pozostałe przegrasz nawet jak byłeś mocniejszym graczem, przez pecha. Do odstresowania polecam DBD, tam jak jesteś mocny, to na killerze wygrywasz nawet ponad 90% gier + gierka jest bardziej nastawiona na granie 4fun.
  • Odpowiedz