Wpis z mikrobloga

@mefisto69: a wystarczyło transparentnie powiedzieć, że sorry janek wiem, że powiedziałam pod presją, że cię wybiorę, ale jesteś zjebem i nie chcę z tobą tworzyć pary, elo. Faktem też, że waluciarz ładnie manipulował i jej casualowe "tak" urosło w jego oczach(i być może innych) do rangi paktu krwi co najmniej.
  • Odpowiedz
@dreamscape: No łatwo ci mówić, że mogła na miejscu powiedzieć "sorry, ale nie", kiedy była pod presją trzech osób, bez czasu na zastanowienie i jeszcze źle zrozumiała, że swojego "tak" nie udziela tylko dla pomysłu pójścia do Bartka w razie gdyby para jej i Janka została zablokowana (co samo w sobie było nieprzemyślane przez którekolwiek z nich, bo było jasno powiedziane, że para z motylkiem nie będzie uczestniczyć w Rajskim).
  • Odpowiedz
@mefisto69: "gdybym zrozumiała to jak Janek, zachowałabym się inaczej (przyp. czyli wybrałabym Janka). Ale wyboru końcowego na pewno bym nie zmieniła (przyp. czyli wybrałabym Oskara)" Fuck logic
  • Odpowiedz
@steamy_capybara_bath: ona dostała pytanie od Bartka wprost. I wprost na nie odpowiedziała. Na pytanie „czy wybierzesz Janka” odpowiedziała „tak”. Nawet motomoto nie miał problemu z rozumieniem tych dość prostych słów. A ludzi nie boli to, że odpuliła Janka, ale to jak to zrobiła. Do tego zero logiki jest w tym co ona teraz napisała. Skłamała, do tego nie powiedziała mu o decyzji wcześniej.

To jest sztuka. Bo może wywaliła kogoś, kogo
  • Odpowiedz