Wpis z mikrobloga

#apple tak się zastanawiam kiedy w końcu ubiją MacBooki Air. Skoro te iPady takie zajebiste to po co kupować laptopa który nie ma dotykowego ekranu ani tych ultra zajebistych kamer. No i do iPada można dokupić klawiaturę.
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@staryalkus większość osób zadowoli się apkami na ipados, a do tego robią kolejne wersje/porty "profesjonalnych" aplikacji. Szczerze to po Apple i ich zamiłowaniu do zamykania ekosystemu to bym obstawiał że iPados powoli będzie wypierał MacOS a nie odwrotnie xD
  • Odpowiedz
@0caffe: w zyciu zaden profesjonalista nie bedzie pracowal na max 13" ekranie, moze jakas prosta edycja zdjec czy filmikow da rade, czy przegladanie neta, ale normalna praca odpada, chyba, ze ktos w VIMie backendy pisze :P Plus MacOs to jednak Unix, wiec ma duzo mozliwosci, ipadOS to sie nadaje do zrobienia czegos na szybko, a nie do normalnej pracy. Zreszta lapka sobie rozlozysz na stole/kolanach w pociagu i mozesz odrazu korzystac,
  • Odpowiedz
@0caffe: Dla mnie śmieszna jest ta blokada w instalacji MacOS na iPadach w sytuacji, gdy mają one takie same procesory jak laptopy. Taki iPad 11" M2 z 5G i Magic Keyboard z działającym MacOS by mi zastąpił mojego MacBooka Air (ofc dokowany w domu do dużego laptopa). Ale to by była strata dla Apple bo zamiast dwóch urządzeń kupowałbym jedno :O
  • Odpowiedz