Wpis z mikrobloga

@Jakubek69 można kupić tym razem bezpośrednio na stronie Google

https://store.google.com/category/phones?hl=pl

Ale tutaj chyba bardziej chodzi o gwarancję niż o ceny. Zacytuję jedną osobę z Twittera, to ma sens:

W niczym, to nie o to chodzi przecież :D Chodzi tylko (i aż!) o to, żeby do wysyłki na gwarancję nie był potrzebny vpn i znajomy w Niemczech, a Polscy opkowie nie mogli się zasłaniać, że telefon niekompatybilny, bo go w PL dystrybucji nie
  • Odpowiedz
@Jakubek69 ciężko powiedzieć, ja nie biorę ani 8 ani 8a. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8 już miałem i oddałem z powodu stosunkowo szybkiego obniżenia jasności ekranu podczas przeglądania internetu z stale włączonymi danymi komórkowymi. Kurde, przeglądam neta i ten po kilkunastu/kilkudziesięciu minutach potrafił obniżyć jasność mimo, że nie był jakiś gorący. To było zwykle przeglądanie na przeglądarce i Twitter ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Aparaty
  • Odpowiedz
  • 1
@Jakubek69 bierz 8, lepszy design, ekran z gorilla victus zamiast glass 3, lepsze aparaty, minimalnie wieksza bateria, lżejszy, szybsze ładowanie, wydajność ta sama
  • Odpowiedz
@OneNightInTokyo: Przecież gwarancja nie ma znaczenia. Wystarczy europejska. Nie musisz słać do żadnych sklepów tylko reklamujesz prosto do googla na podstawie IMEI! Nie musisz mieć nawet dowodu zakupu.

@Marellion Jak już to na 10. 9 Będzie to samo tylko delikatnie podrasowana. Jakies konrkety właśnie mają być na premierę 10.
  • Odpowiedz