Wpis z mikrobloga

Gothicowkcy to naprawde #!$%@? rak. Zapytalem sie na DC jak zrobic zadanie w Kronikach Myrtany, to zaczeli mnie wyzywac, ze zescipowalem dialog, jak ja moglem tak zrobic, czemu ja nie czytam tego dziennika i ze mi nie pomoga XD


@styxu: bardzo dobrze, chcesz skipować to się męcz, trzeba słuchać w tej grze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Gothicowkcy to naprawde #!$%@? rak. Zapytalem sie na DC jak zrobic zadanie w Kronikach Myrtany, to zaczeli mnie wyzywac, ze zescipowalem dialog, jak ja moglem tak zrobic, czemu ja nie czytam tego dziennika i ze mi nie pomoga XD


@styxu: z jednej strony ok, byli chamscy, z drugiej pewnie tez irytuje jak co 5 minut ktos pyta o rzeczy ktore wczesniej sama olala bo grajac w rpg ma w dupie dialogi
  • Odpowiedz
  • 0
@KingRStone: juz nie pamietam, jakis czas temu to bylo
@sorek jeszcze jakbym gral wtedy codziennie, ale pamietam, ze mialem przerwe w grze i po prostu chcialem sie dopytac o cos. To poczulem sie jak na elektrodzie XD
  • Odpowiedz
to zaczeli mnie wyzywac, ze zescipowalem dialog


@styxu: I słusznie. Rozumiem pomijanie dialogów w 1 i 2, które się zna na pamięć, ale w konikach? #!$%@?łeś do reszty?! (°°
  • Odpowiedz
@3mortis: @styxu: Akurat KM mają ten problem, że często z dialogów #!$%@? wynika, a w dzienniku nie ma niczego. Można wyczyścić dziennik i są takie sytuacje, że się łazi w kółko i nie wiadomo co dalej robić.

Potem się nagle okazuje, że w jakimś miejscu z #!$%@? jest jakiś NPC, do którego trzeba zagadać poza dziennikiem, albo NPC #!$%@?ą głupoty. W dodatku mapa jest #!$%@? zaprojektowana i NPC #!$%@?ą często
  • Odpowiedz
@3mortis: ok boomer, jak ktoś nie chce pomóc to niech zamknie mordę i scrolluje dalej, a jak ktoś chce pomóc to niech pomoże, to nie elektroda. A nie od dziś wiadomo że gothikowcy to zjeby.
  • Odpowiedz
@jl23 ale tutaj kolega nie napisal o jakiego questa chodzilo tylko sam napisal ze ludzi tam wkurzylo to ze pyta o cos co bylo w skipnietym dialogu i w dzienniku wiec tej twoj wywod nie ma sensu, moze gdyby problem faktycznie dotyczyl bledu, braku wpisu w dzienniku itp to by pomogli a tak to zirytoalo kogos ze musi tlumaczyc cos bo koledze nie chce sie doczytac samemu w grze i szuka murzynka
  • Odpowiedz