Wpis z mikrobloga

Prawda taka że oni są fajniejszym pokoleniem i robią fajniejsze rzeczy niż my.


@MakaronowyStwor:
Czy ja wiem czy fajniejszym? Wszystko za hajs rodziców, którzy są co najmniej o rząd wielkości bardziej zamożni od naszych (w sensie rodziców dzisiejszych 30-40 latków). Wszystko dane na tacy a potem zdziwienie, gdy się okazuje, ze nic poza tym co mówili na uczelni nie potrafią zrobić.

Tak jak oni chodzą i się bawią po mieście tak
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor nie uśmiechają się, nie da się z nimi dogadać, burczą coś pod nosem, słuchają muzyki na jedno kopyto, nie rozumieją przyrody i bezinteresowności itd itp. Nie mówię że wszyscy bo sporo z nich to sympatyczne osoby ale niczego im nie zazdroszczę. Daję sobie radę
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: ja się ubieram jak zoomer i jest fajnie wtedy, 30 lvl here. Nawet kasjerki w ziapce mówią mi na ty bo wyglądam w #!$%@? młodo. Polecam taki styl życia, też możesz sobie chodzić po mieście w modnych ubraniach i fajnej bluzie
  • Odpowiedz
ja się ubieram jak zoomer i jest fajnie wtedy, 30 lvl here


@cutecatboy: No ja też ¯\(ツ)/¯ Ale czuje sie jak rutkowski albo inny wojewódzki :c

Nawet kasjerki w ziapce mówią mi na ty

Same xdd Dzisiaj pani w rejestracji spytała czy jestem pełnoletni i przesympatyczna pani lekarz do mnie na ty xd
  • Odpowiedz
nie uśmiechają się, nie da się z nimi dogadać, burczą coś pod nosem, słuchają muzyki na jedno kopyto, nie rozumieją przyrody i bezinteresowności itd itp.


@painis_uranus: Nomć, po części w sumie tak.
Mental może lepszy miało nasze pokolenie. Nasze też było ciut bardziej empatyczne.

bezinteresowności

O, to to :) Ale ogólnie z tym jest chyba co raz gorzej, poolenie naszych rodziców było bardziej bezinteresowne. A przynajmniej to widzę obserwując moich rodziców.
  • Odpowiedz
To co tam miałeś 25 lat temu? Majaland otwierają w tym roku, Hevelianum i Experyment otworzyli z 10 lat temu, aquapark w Sopocie niewiele wcześniej.


@DrCieplak:

Aquapark w Sopocie istnieje co najmniej 20 lat.
W latach 90-2000 dla dzieciaków w trójmieście były conajmniej ze 2 parki: Obok skweru w Gdyni i na placu zebrań był Cricoland.
Multikino/Gemini to 2000r.
W auchuan przy obwodnicy był też ciekawy obiekt do zabaw dla dzieci
  • Odpowiedz