Wpis z mikrobloga

ruskopki w końcu mają prawdziwy powód do czepiania się ukraińskiej eurowizji, poprzednio czepiali się byle głupoty jak to, że ten Karaluch czy jak mu tam, krzyczał slava ukrainie (a jak to tak, kiedy "rosja wyzwala ukraine od nazistow") albo że nie wybrali jakiejś Aliny bo miała koncert na krymie (rusofobia), albo że inna ukrainka była gruba xD
a, no i byly jeszcze manipulacje ze dostalismy 0 pkt od Ukrainy

#ukraina #rosja #wojna #eurowizja
robertkk - ruskopki w końcu mają prawdziwy powód do czepiania się ukraińskiej eurowiz...

źródło: mgdmgmgmgddmg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@robertkk:

Wymieniałem wczoraj opinie z młodzieżą patryjotyczną.

W skrócie: "Bandera kierował rzezią z niemieckiego obozu koncentracyjnego."

Pewnie Grot kierował ZWZ-AK z tego samej zelle w tym samym bau.

Co prawda na samym początku nakierowałem, że akurat w polskiej Wikipedii można porównać dane z kilku niezwandalizowanych artykułów i wyczytać wszystkich po imieniu i nazwisku dowódców wołyńskiej UPA odpowiedzialnych za rzeź, jak i to, że Konowalca (nie żyłod 1938, zzbiyy przez rsdzieckiego Ukraińca)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@walenty-merkel:
To jest jak najbardziej dobre porównanie bo w jednym i drugim przypadku bezpośrednich dowodów na wiedzę nie ma, ale w praktyce obaj o tym wiedzieli. Przy czym Bandera w kwestii możliwości niewiedzy wypada gorzej od akwarelisty bo ten nie dożył procesów norymberskich i nie mógł się odnieść do sprawy, natomiast Banderą przeżył wojnę i działań swojej organizacji nie potępił (zresztą wypuścili go w 1944, a UPA na Wołyniu nie poprzestała
  • Odpowiedz
@Fennrir mimo wszystko ja uważam że bezpośredniej winy za tsmte wydarzenia nie poniósł bowiem siedział w więzieniu w Niemczech

Za mało się mówi o ludziach którzy mordy bezpośrednio planowali jak Szuchewycz czy Klaczkywsky
  • Odpowiedz