Wpis z mikrobloga

@duzy_krotki jak ostatnio zobaczylem miasto powiatowe bez perspektyw, "dom" a w zasadzie rudera 60m2 tylko w środku plyty położone i wylewka plus wymienione okna i 380k to ludzi niezle #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@duzy_krotki: Dom który kupiłem w 2020 kosztował 400k. Rok później przy wycenie nieruchomości dostałem za niego kwotę 800k. Teraz identyczny, ulicę dalej widzę wystawiony już za okrągły milion. To jest absolutnie #!$%@?, a kretyni którzy cieszą się "no przecież wartość mojej nieruchomości rośnie, jestem coraz bogatszy" mogliby sobie pobrać z internetu kilka dodatkowych neuronów.
  • Odpowiedz
@Worm91: to nas totalnie zniechęciło od szukania domu zamiast działki i budowy od zera. Ludzie za domy sprzed 20 lat liczą sobie więcej niż postawienie od 0 nowoczesnego domu jaki nam się podoba z działka. Gdzie te domy często wymagają wewnątrz grubego remontu ale kłiii mój dom tyle warty płac - mimo ze działki są obok
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: Japa tam warszawioku, idź dalej płakać, że cię nie stać, a normalni ludzie będą dalej się budować kupować mieszkania, a ty będziesz płakać, że twój ulubiony makaron z sosem kosztuje 60zł. Jesteś albo bardzo stary albo w Warszawie za dużo przebywasz.
  • Odpowiedz