Wpis z mikrobloga

@AcyX
Co prawda to nic nie udowadnia bo taki wykresik to się w 3min da zrobić. Ale zakładając, że chłop nie kłamie, to większy podatek powinien płacić miesięcznie niż płaci rocznie, jeżeli zarabiałby tyle ile twierdzi, że zarabia w swoich reelsach xD śmieszkujace tu wykopki zarabiają więcej niż on :P
  • Odpowiedz
Przecież takie wykresy można generować sobie za darmo, tak samo jak klasyk w każdy piątek ten sam screen z wypłat. Raz nawet dodał zdjęcie z tygodnia wstecz, chyba porobiony był także tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AcyX: to jest z VATem? To są faktury po 20k netto ostatnimi czasy:D jak z tego na zegarki i samochody po kilkaset tysięcy zarobić?
Jeśli bez VAT i na liniowym to są faktury okolice 35k netto + VAT będąc u samej góry piramidy praktycznie.
  • Odpowiedz
@AcyX:
Zacznijmy od ZUS. Żaden znany mi przedsiębiorca nie płaci więcej niż wynosi minimalna składka, czyli:

Pełne składki ZUS w okresie styczeń - grudzień 2024 dla przedsiębiorców wynoszą: bez ubezpieczenia chorobowego 1485,31 zł + składka zdrowotna 2024, z ubezpieczeniem chorobowym 1600,32 zł + składka zdrowotna 2024.


Szlafrokowiec wspomina, że płaci ponad 134 000zł składek i dochodowego, a oszuści będący na VAT, to już w ogóle mają horrendalne opłaty za podatki.

No
  • Odpowiedz
@AcyX:
ZUS i składka to jest ten prostokąt fioletowy na szczycie wykresu.
Widać że zróżnicował prostokąty żeby udawać że czasem choruje i wtedy płaci mniejszą składkę tyle że w tego typu usługach nikt nie bierze zwolnienia chorobowego bo nie ma takiej potrzeby. Szczególnie że większość ludzi nie płaci dodatkowego ubezpieczenia na wypadek choroby. W styczniu składka ZUS wzrosła o 12% a głupek wstawił fioletowy prostokąt 2x większy niż za grudzień.
Pomijam
  • Odpowiedz
@AcyX: Nowy Excell faktycznie fajne wykresy słupkowe robi pod dane, które mu sam napiszesz :). Takie wykresy ludzi sukcesu to są uja warte. Ja mogę wstawić screen ze swojego konta bankowego, tylko w inspektorze najpierw podmienię saldo konta i wstawię kilka baniek :D. Ale to jest klasyczek, tak jak fotki z samochodu z plikami banknotów. Mój jeden kolega wciągnął się w podobne gówno i wrzucał wysrywy na walla. Kupował jakieś pakiety
  • Odpowiedz
@AcyX: Ten wykres wygląda praktycznie jak ten z infaktu, tyle, że w infakcie niebieski to dochodowy, fiolet to zus, a zielony to vat (którego tu nie ma).
  • Odpowiedz
@AcyX i ten wykres ma udowodnić że to nie piramida? Dodatkowo ten podatek nie świadczy o jakichś strasznie wielkich zarobkach pajaca, który kreuje się na ciężkiego milionera. Chciał zabłysnąć a trochę strzał w stopę.
  • Odpowiedz