Wpis z mikrobloga

@toshibaas: @dupasmoka Odkrywcze nie jest ze teraz też nic się na tagu nie będzie działo bo temat wyczerpany i nudzi same odgrzewane kotlety xD a do bk0 jeszcze trochę i protest był ostatnim jakimkolwiek wydarzeniem

@wypopekX odpalił tagi autorskie więc pewnie podtrzyma aktywność a dla mnie it’s over (,)
  • Odpowiedz
  • 33
Odkrywcze nie jest ze teraz też nic się na tagu nie będzie działo bo temat wyczerpany


@Tiab: wiadomo, odpalasz sie tylko jak trzeba bronic dopłat i biednych deweloperów
  • Odpowiedz
  • 24
serio zrobiłeś analizę graficzną rozkładu mojej częstotliwości postowania? Ale skisłem!!!!!


@wypopekX: serio
pół dnia robiłem
bo jednak przeklikac sie przez wykop i spisac daty zajmuje troche czasu
  • Odpowiedz
@Tiab: oni chyba nawet serio to traktują xD, wiem że to śmieszne, ale trzeba wziąć poprawkę na to, że wykopowi autyści nie grzeszą zbytnim kontaktem z rzeczywistością...

@dupasmoka
Uwaga uwaga! Przekazuję ważną wiedzę z zakresu nauk społecznych. To co ludzie piszą wpływa na innych czytających ten tag.
Kiedy na tagu zdominowanym przez spadkowiczów odzywa się wzrostowicz, to rośnie prawdopodobieństwo, że inni wzrostowicze, którym nie chciało się gadać ze spadkowiczami też się
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.