Wpis z mikrobloga

Aloha Mirki ;) Mam problem z DVR i kamerami oraz wyswietlaniem obrazu na androidzie. Postaram sie przedstawic sprawe jasno. Mam Zewnetrzne IP w domu. IP DVR'a to jest 192.168.0.106 i przez przeglądarke na kamery idzie wejsc bez problemu(na androdzie takze tylko ze tam nie pokaze obrazu bo jest potrzebny plugin ktory jest tylko na PC). DVR to HQ-DVR0401H.

Na stronie jest do niego aplikacja na andka. I teraz ciekawostka ponieważ na komputerze wszystko spoko działa i po wew. IP i po zew. w sensie ze ładuje się strona i kamery a na #android na aplikacji(nazwa: HQ mVSM) idzie się połączyć tylko po IP wew. Czyli 192.168.0.106 i port jest 8000 dla tej aplikacji. Gdy próbuje się połączyć po zew. IP no za #!$%@? nie idzie juz mnie to #!$%@? szczerze :D Raz mi się połączył ale działało tylko na wifi chyba. IP jest statyczne. port HTTP w DVR jest na 80 a RTSP na 554. Przekierowania mam zrobione tak jak na screenie

#internet #komputery #dvr #problem #kiciochpyta
ibeafraidi - Aloha Mirki ;) Mam problem z DVR i kamerami oraz wyswietlaniem obrazu na...

źródło: comment_vWi4gf0kILiXsb00IfW6kVOnhD4kQwx4.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
port jest 8000 dla tej aplikacji


@ibeafraidi: to czemu nie przekierowałeś 8000 ? Poszukaj w ustawieniach > sieć na DVR czy czasem nie działa na 37777-37778 (najczęstsze porty).
  • Odpowiedz
@Szab: serio shakowales... Nie moge teraz wejsc na ten IP :/ #!$%@? ten dvr działa jak chce

@koob: coś sie #!$%@?ło i nie moge wejsc przez przeglądarke na kamery ale na androidzie dalej działają -.-'' komedia jak #!$%@?
  • Odpowiedz