Wpis z mikrobloga

Nie wierze że to robie ale muszę wrzucić film nieudacznika z rumiankowej. Wytłumaczcie mi jak to jest że przy zalewskim konon jedyne co potrafi obecnie to drzeć jape i wyzywać wszystko od meneli, a na nagrywkach przecwelonego dalej kontaktuje w jakiś sposób i normalnie rozmawia, odpowiada na pytania?
https://www.youtube.com/watch?v=1PBiaMDnp1c&ab_channel=%23TVK%23TVKononowicz%23Krzysztof%23Szkolna17%23Akalice
#kononowicz #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: Tylko z kilkoma osobami Knur łapał dobry kontakt, typu z Niemieckim, Pawłem Knyszonem, najwyraźniej Zielony się do tej grupy zalicza a Aronem Knur gardzi.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: tajemnica jest prosta. kosnoludek pozwala Krzysiowi wygadać się, nawet gdy Krzysiu mitomanii cierpliwie i spokojnie wchodzi z nim w dialog. Statyworedaktor zaraz by warczał ,że nikt nie chce słuchać tego, on nie ma czasu ,listy czytamy bo on po pracy i go suszy albo do pracy. Dwa że nie czytają żadnego listu bandyckiego ani donejtów nie dzielą - wtedy byłby pewnie wysryw tradycyjny. Ja osobiście lubię te wilkowiecke opowieści Krzysiowe.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: jak sprawdzisz sobie wszystkie nagrywki z ostatniego roku, to zobaczysz, że to jest ustawiane miesiącami. W jednym miesiącu na siebie krzyczą, w innym konon wyzywa kogoś tam od meneli, w innym np są jakieś afery o pieniędze, później mogą być non stop listy, że kononowicz jest mazurem a nie warmianinem itd. To jest fikuśny scenariusz
  • Odpowiedz
@The_Rainman: No ja ci powiem że imho to równia pochyła akurat, to co ty mówisz to przed śmiercią strusia było, ale obecnie on jest z filmu na film na mlecznym coraz bardziej dziki i odklejony od rzeczywistości. Na filmie miesiac po śmierci strusia mówi że rok od śmierci minął, gdzie tu poprawnie date podaje.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal Możliwe że knur po prostu nienawidzi arona, który każe mu się czasami przebierać, czasami brać leki itp. Podoba mi się też teoria że to aron go karmi fikuśnymi tabletkami i proszkami, co zapewne nie jest teorią, a faktem. No i też może widząc ekocwela w mózgu knura coś się przełącza, inne obszary mózgu zaczynają działać. Jednak ekocwela zna od dawna. A starzy ludzie czasem tak mają że jak spotkają konkretną osobę
  • Odpowiedz