Wpis z mikrobloga

Moje odczucia po półfinale kiedy emocje już nieco opadły:
-Irlandia absolutnie zamiotła, Chorwacja tak samo
-Finlandia jak na piosenkę którą wystawili zrobili przyzwoite show (te ujęcia gdzie zasłaniali typowi krocze xd)
-Litwa,Ukraina,Serbia poprawnie, nic złego i nic specjalnie dobrego nie powiedziałbym(no może to że ukry miały fajne wizualizacje a litwin rytmiczny kawałek)
-Portugalia,Słowenia i Luksemburg jak dla mnie bardzo przeciętnie, ta z Portugalii wokal nawet nawet ale na scenie bieda, babka ze Słowenii utwór nienajgorszy ale okropnie wyła pod koniec, Luksemburg absolutny przeciętny eurowizyjny występ, jedyne czym się wyróżnili to te efekty z tygrysem czy tam lampartem i chyba to przeważyło, że weszli xd
-Australia,Mołdawia i Islandia przeciętnie natomiast wyróżniłbym Mołdawie za ciekawą wizualizację, trochę taki vibe Somebody Sary James, najmniej podobała mi się Australia
-Cypr i Azerbejdżan scenicznie spoko ale piosenka i wykonanie nic nadzwyczajnego
-Polska hmm szczerze? Nie było wg mnie tragedii, piosenka ok, fajna choreografia tyle że niczym specjalnie się nie wyróżniła(wejście na wieżę to zdecydowanie za mało). A co do jej głosu i zarzutów, że śpiewała za cicho myślę że to było zamierzone i celowo tak śpiewała żeby nadać występowi taki magiczny,baśniowy klimat.(Tylko nie wyszło to jej tak dobrze jak zapewne to sobie wyobrażała natomiast końcówka od 2:15 mi się podobała)Albo po prostu się zestresowała i chciała ukryć słabszy wokal( ͡° ͜ʖ ͡°) w każdym razie na pewno nie powiedziałbym, że był to najgorszy występ
#eurowizja
  • 8
  • Odpowiedz
@youknowthisxd magiczny baśniowy klimat? Co ty #!$%@?. Ona już w pierwszej minucie oddech straciła. Piosenka fajna w wersji studyjnej, ale wokalistka nie potrafi śpiewać na żywo.
  • Odpowiedz
@youknowthisxd: Jak zobaczyłem finów stwierdziłem "#!$%@? znowu banda pedałów", teraz się zastanawiam czy nie puścić smsa na nich w finale xD, ale muszę na spokojnie zobaczyć jeszcze drugi półfinał.
  • Odpowiedz
@youknowthisxd: Irlandia mega mocna, ale jak zobaczyłem na początku filmiku że w tworzeniu brał udział ziom, którego zespół supportowaliśmy na 2 koncertach w Polsce to się cieszę jak gupi XD

Jak coś to Sam Matlock zespół Wargasm. Polecam warstwę audio i video po równo ^^
  • Odpowiedz