Wpis z mikrobloga

Chłopaki...
Zainspirowany użytkownikami @Mutin oraz @DFWAFDS , chyba faktycznie podejmę się wyzwania, które na razie będzie obejmować głównie odstąpienia od alkoholu... Ostatni raz, napiłem się wczoraj Perły Miodowej, więc od dzisiaj, będę liczyć dni od odstawienia alkoholu, jak i dni trzeźwości rzecz jasna...
Na prawdę czuję się lekko wyniszczony przez alkohol, a w majówkę troszkę zaszalałem... A czasem mam wrażenie, że nie wiem co się wokół mnie dzieję, a w głowie czuję taki... "Szum przymulenia"??? XD...
Postaram się także codziennie dawać wpis, i to najlepiej w godzinach wieczornych, że nie sięgnąłem po napój procentowy.
A takie ogłoszenie, zawsze w pewnym stopniu motywuję, gdyż potem człowiek ma głupie uczucie wygłupienia się, tudzież coś obiecał, a nie dotrzymał słowa...
Także trzymajcie kciuki za mnie, proszę, abym postarał się wytrwać długo w moim postanowieniu.
() ( )


#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Akinori456 - Chłopaki...
Zainspirowany użytkownikami @Mutin oraz @DFWAFDS , chyba fak...

źródło: temp_file7567604639378800905

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Mutin: W lato nie ma szans bym zrezygnował ze słodkich napojów z lodówki. A szykuje się jeszcze większy goronc niż rok temu.

Co jest złego jak ktoś sobie obejrzy film 18+ raz na jakiś czas? Oglądanie ogłoszeń div też się zalicza pod ten punkt?
  • Odpowiedz
@Akinori456: Powodzenia. Z doświadczenia wiem, że najgorsze są pierwsze tygodnie. Potem człowiek już się odzwyczaja i w sumie nie wie jak mógł do tej pory pić alkohol.
  • Odpowiedz
@Akinori456: trzymam kciuki, ja już nie piję ze dwa lata, nie powiem że jest zajebiście ale teraz jakbym piła już tylko na smutno to też bym się doszczętnie zniszczyła. Nie jest zajebiście ale jest lepiej, mniej zmartwień, więcej kasy :-) Tyle że jeśli stosowałeś picie na gaszenie emocji, to musisz ten nawyk postarać się zastąpić innym.
  • Odpowiedz
@Akinori456: dla mnie trochę bez sensu całkowicie ograniczać używkę. Raz na tydzień jedno, lepsze piwko za 7-10 zł do gierki w piątek wieczór wlać do pokala. Do tego zacząć ćwiczenia i dopierać więcej białeczka do diety. Całkowite pozbywanie się czegoś uzależniajacego jest bardzo trudnym i wystarczy gorszy dzień i lecisz z piwskiem. To tak samo jak odchudzanie- lepiej delikatnie ograniczyć jedzenie, późneij zjeść mały kawałek czegoś słodkiego, niż od razu rzucać
  • Odpowiedz