Wpis z mikrobloga

@Fajlip1111 myślę, że te wyniki były dodane przed emisją ostatniego odcinka, gdzie chorągiewki znów zmieniły zdanie. Bo ta sonda była kilka dni temu gdy 3/4 wykopu zachwalało ją jaka ona jest zajebista… Też jestem zażenowana tymi wynikami…
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: Ada u siebie na profilu dodała kilka dni temu story, że Olka miała takie teksty do niej non stop (podejrzewam że takie jak w ostatnim odcinku), ale jak zaczęła się afera z Bartkiem to te sytuacje nie pojawiały się już w odcinkach. Stąd może zmiana odbioru przez widzów.
Ja wolałam nie głosować bo wybór był ciężki (,)
  • Odpowiedz
  • 5
@wykopanywykopek: emi Oskar michał
Najnormalniejsza? W którym momencie? Przecież od początku było widać po niej że jest wredną suką
@aida mi ona od początku nie pasowała, widać po niej że toxic, myliłem się za to co do oskara
  • Odpowiedz
@Ibims: też jakoś nie zauważyłam tych odzywek często. Bardziej mnie uderzyła gdy przyszedł list przed konkurencją i wtedy pokazali jak odpowiada Adzie. Miałam takie wtf? Co Cię znowuż ugryzło że tak drwisz chamsko.
  • Odpowiedz
@Fajlip1111 Emi po akcji z Lambodziarzem mi podpadła. Michał przez ostatnie pół sezonu stał się podnóżkiem Bartka, plus jedyne tematy nie związane z rywalizacja które porusza to seks. Olka jest wredna ale bezpośrednia i przez ostatnie kilka odcinków nie brała udziału w głupich dramach
  • Odpowiedz