Wpis z mikrobloga

#perfumy
Czy ktoś wciąż czeka na pieniądze z parfumdreams? Płaciłem blikiem, pieniądze dotarły do uslugodawcy i czekam wciąż (15 dni roboczych jeszcze nie minelo) i się nie mogę doczekać bo rury bardaszane cały czas trzymają moje 1000zl.
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
No ladnie. Przelewy24 informuje mnie, ze żadnego zwrotu parfumdreams nie zlecilo a pieniądze wpłynęły do nich i trzeba się z uslugodawca kontaktować. Parfumdreams mówi, że widza zamówienie ale nie wiedzieć czemu pieniądze nie wrócił bo powinny wrócić w przeciągu 14 dni kalendarzowych. Wygląda na to, że zostałem wcześniej wprowadzony w błąd bo ponad tydzień temu baba wspomniała o 15 dniach ale roboczych. Niezły kipisz tam mają, konsultantka zapewniła mnie, że przekazuje do
  • Odpowiedz
Edit: na infolinii ściemniają że chodzi o dni robocze, pomimo że we wcześniejsze korespondencji nie było o tym mowy. Laska jeszcze prosiła żeby przesłać potwierdzenie przelewu to może zwrot szybciej pójdzie. (°°
  • Odpowiedz
@ebeebe123123: mi zwrócili po 24h ale u mnie płatność była kartą kredytową przez paypala(płatność samą kartą w przeszłości mi wysypywały błąd).
Co do zasady bezpieczniej jest płacić kartą w internecie bo macie chargeback. Polecam nabrać takiego nawyku bo przychodzi taki moment, że się przydaje. Nie mówię o powyższej sytuacji bo te pieniądze finalnie dostaniecie ale dzięki chargeback byście te pieniądze szybciej.
Przydaje się to w przypadku nieautoryzowanych płatności, oszustw, niedopełnienia usługi
  • Odpowiedz
  • 1
@ebeebe123123 Drogi panie lub pani,

przekazaliśmy Państwa prośbę do odpowiedniego działu.

Jak tylko otrzymamy bardziej szczegółowe informacje, skontaktujemy się z Państwem ponownie.

Wyjaśnienie stanu faktycznego sprawy może potrwać kilka dni.

Prosimy o cierpliwość.  Z góry dziękujemy.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół parfumdreams
  • Odpowiedz