Wpis z mikrobloga

Randka z p0lką:

- nie napisze do ciebie pierwsza, a jak już odpisze to i tak trzeba księżniczkę zabawiać, zagadywać a i tak będzie odpisywać "aha", "nom", "tak", "nie" - zero własnej inwencji. W końcu dochodzi do spotkania, na które o dziwo księżniczka się zgodziła

- Podczas spotkania trzęsiesz się ze strachu, pocą ci się ręce, panuje niezręczna cisza, bo głupio ci powiedzieć, że na zdjęciach wyglądała o wiele bardziej atrakcyjnie niż w rzeczywistości. Jesteś zestresowany, że ktoś cię z nią zobaczy. Laska nie chce iść na spacer tylko wybiera najdroższą restaurację, na którą samej by jej stać nie było. Nie umie zachować się przy stole. Siedzi z mordą w telefonie i dodaje masę relacji. Nie pozwala ci zjeść zanim nie zrobi idealnego zdjęcia. Wybiera dania, których nawet nie zna i nie wie czy będą jej smakować, ale się tym nie przejmuje, bo jak przyjdzie do płacenia to pójdzie do toalety żebyś to ty zapłacił. Nie zaproponuje żeby rachunek podzielić na pół albo zapłacić, bo jak to księżniczka miałaby płacić nie dość, że za siebie to jeszcze za kogoś

- Po zakończeniu spotkania w restauracji, mimo, że wiesz że nic z tego nie będzie, odprowadzasz laskę pod dom. Na pożegnanie starasz się jej nawet nie dotknąć, bo jeszcze pomyśli, że chcesz ją zgwałcić i zadzwoni na policję a potem pójdzie naciągać kolejnego frajera. Później dowiadujesz się, że opisała cię na jakiejś facebookowej grupie

Randka z amerykanką:
- prowadzi ciekawą rozmowę, zadaje interesujące pytania, jest tobą zaciekawiona, flirtuje w sposób subtelny tak, żeby dać mężczyźnie delikatnie znać, że jest nim zainteresowana. Sama zaproponuje żeby się spotkać

- Na spotkanie zaproponuje spacer żebyś pokazał jej swoje miasto, ewentualnie pokaże ci swoją okolicę jeżeli to ty jesteś na wyjeździe. Rozmawiacie jakbyście znali się sto lat, rozmowa z nią mogła by się nie kończyć. Jesteście głodni, więc idziecie do fajnej restauracji, rozmawiacie o jedzeniu, częstujecie się wzajemnie swoimi potrawami. Facet ani przez chwilę nie czuje się jak betabankomat do którego robione są podchody żeby wyciągnąć od niego jak najwięcej kasy. Po spotkaniu kobieta proponuje żeby podzielić się rachunkiem. Następnie odprowadzasz ją do domu, laska cię przytula albo daje buziaka a gdy tylko wejdzie do domu, pisze ci wiadomość, że miło spędziła czas i chciałaby to powtórzyć

#niebieskiepaski #zwiazki #rozowepaski #blackpill #redpill #tinder #p0lka #pieklokobiet #pdk
  • 27
  • Odpowiedz
- nie napisze do ciebie pierwsza, a jak już odpisze to i tak trzeba księżniczkę zabawiać, zagadywać a i tak będzie odpisywać "aha", "nom", "tak", "nie" - zero własnej inwencji. W końcu dochodzi do spotkania, na które o dziwo księżniczka się zgodziła


@o__0: na tym etapie kończyłem jakiekolwiek rozmowy, czasami trafiałem na kobiety które potrafiły wyjść z inicjatywa, fakt że ze świecą takich szukać, ale naprawdę warto. Najczęściej są ta laski
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Hmrogrz: też nie widzę sensu gadać z taką laską ani tym bardziej się z nią spotykać. Jak na spotkaniu tak samo by się wypowiadała to tylko strata czasu i często pieniędzy
  • Odpowiedz
@o__0: czasami mnie #!$%@? jak chuop idzie na randkę z taką laska a później narzeka że byli #!$%@?.

Po pierwszych kilku wiadomościach już wiadomo że będzie #!$%@?, czego się spodziewałeś, że jak Cie zobaczy to nagle zmieni podejście o 180 stopni?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Hmrogrz: też tego nie rozumiem, ale raz takiej księżniczce zwróciłem uwagę to odpisała, że to tylko w wiadomościach jest taka i lepiej jej się rozmawia na żywo i faktycznie jak się spotkaliśmy to była bardziej rozmowna
  • Odpowiedz
@o__0: @dotankowany_noca @Hmrogrz @KajakDrewniany

Uwaga mocne!!!
Związek z Milfem Amerykanką to nad związek.
Na 5 lat które będą w sierpniu na 400-500 spotkań to tylko że dwa razy się nie bzykaliśmy, ale lodzika i tak zrobiła.
Zawsze chętna, uśmiechnięta, zadbana,w seksownej bikini , wyćwiczona,zero fochów, no może raz na kilka godzin jak na wakacjach jej kawy w Portugalii nie przyniosłem z rana do hotelu,bo mi się zapomniało.

Chcesz na rower pojeździć,kajakami,
  • Odpowiedz
@o__0: no niestety rzeczywistość taka jest. Kobiety niby takie uczuciowe, społeczne istoty a generalnie jak nie jesteś w topce facetów to próba nawiązania kontaktu sprowadza się do tego, że masz zabawiać księżniczkę.
  • Odpowiedz
  • 10
@adamsowaanon zawsze mnie to zastanawiało, że jak polak znajdzie sobie dziewczynę z zagranicy to przecierasz oczy że zdziwienia, że kobieta może być tak stabilna emocjonalnie i czuła, a jak polka sobie ogarnie jakiegoś to wygląda jak z komiksu by go wyciągnęli. Jakiś porysowany pajac z milionem kolczyków i bez pracy. Dziwić się, że Polska to biedny kraj. To mężczyźni ciągną wózek zwany gospodarką przy pomocy kobiet, ale im się nie chce jak
  • Odpowiedz
@o__0: polki w większości nie nadają się do żadnego związku, one chyba jako jedyne kobiety na świecie wchłonęły najgorsze cechy kobiet ze wschodu i zachodu. Mnóstwo oczekiwań, wymagań, a same oferują.. no właśnie, co takiego mogą zaoferować? Bo za parę stówek to można dostać to co się otrzymuje będąc w związku z polką
  • Odpowiedz
@o__0: Jak dla mnie to ten opis wygląda jakbyś Ty nigdy na randce nie był, czy to z polką, czy z kimkolwiek innym. Chyba że faktycznie siedzisz i się trzęsiesz, to wtedy się w sumie nie dziwię, że nic z tego nie wychodzi.
  • Odpowiedz