Wpis z mikrobloga

Z dziewczyną z Tindera rozmawiam już jakiś czas, gadka się klei i w sumie może coś z tego będzie, albo byłoby, bo właśnie wysłała mi listę jak ma wyglądać nasza relacja. Dziewczyna oznajmiła mi, że ustala swój harmonogram na cały tydzień z góry i planuje wszystko co do godziny i jak będę miał ochotę się spotkać to mam dać jej znać i sprawdzi w harmonogramie kiedy i ile czasu może dla mnie poświęcić.
Dzwonienie tylko w godzinach w wyznaczonych, tak samo pisanie - kategoryczny zakaz pisania przed 7:00 i po 22, tak samo jak w trakcie pracy. Filmy tylko wybrane gatunki, nie toleruje alkoholu i papierosów, brak makijażu.

Już wcześniej coś mi nie pasowało, bo jak chciałem się umówić i podałem jakiś termin to napisała, że w tych godzinach planuje siłownię i nie może już zmienić.

Szukamy dalej drugiej połówki. :D

#tinder #randki #zwiazki #p0lka
  • 14
  • Odpowiedz
@Obiboq: zawszę się zastanawiam co się dzieję z takimi ludźmi w momencie niespodziewanej kupy. Jak cały plan bierze w łeb bo zaplanowane minuty spędzasz w toalecie. Ja rozumiem robić sobie listę zadań, ale takie harmonogramy to już moim zdaniem głupota
  • Odpowiedz
ale takie harmonogramy to już moim zdaniem głupota


@dr_papieros: czemu? jesli laska udziela korkow np na preply gdzie uczen wybiera sobie godziny i w kazdym tygodniu moze inne to takie cos jest przydatne, jesli laska np jest ubezpieczycielem i ma spotkania z klienta w randomowe godziny to tez jest to przydatne
  • Odpowiedz
nie toleruje alkoholu i papierosów, brak makijażu.


@Obiboq: Olej karynę, miras. Znajdziesz taką, która zaakceptuje cię takiego, jakim jesteś. Nawet w makijażu!
  • Odpowiedz
  • 2
@Stulejarz2137: Dzięki, chwile zerknąłem na pierwszy lepszy artykuł o tej przypadłości i chyba trafiłeś w dychę. Dodatkowo strach przed poznaniem na żywo oraz w pracy lub na siłowni dziewczyna nie włącza telefonu nawet na sekundę, bo chce być zaangażowana w pracę w stu procentach. To by pasowało do jej osobowości.
  • Odpowiedz