Wpis z mikrobloga

Czaskoski chce wprowadzić opłaty za parkowanie w weekendy.

Nic specjalnie zdrożnego poza jedną sprawą - powodem wprowadzenia w życie tego pomysłu.

Otóż powodem mają być masowo parkowane samochody w okolicach nowo otwartej kładki. Tak - ludzie specjalnie podjeżdżają samochodami, aby na niej pospacerować.

xD

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,30946759,samochodowy-szturm-na-nowa-kladke-w-warszawie-przyjezdzaja.html

#warszawa
waro - Czaskoski chce wprowadzić opłaty za parkowanie w weekendy.

Nic specjalnie zdr...

źródło: z30946933IHG,Nieprzepisowe-parkowanie-na-Wybrzezu-Kosciuszkowsk

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@waro: a co dziwnego jest przyjechać samochodem zeby przejść się po kładce? to maja przyjechać zbiorkomem czy to tylko dla tych co mają do niej odległość spacerową? jak jadę do kampinosu samochodem zeby się przespacerować to cos dziwnego?
płatne weekendy to jakieś nieporozumienie. ludzie wtedy wyjezdzaja z wawy więc się robią miejsca do parkowania, ruch jest mniejszy, a przyjezdni mają miejsce do zostawienia swojego samochodu.
  • Odpowiedz
@dran2: hah czyli już to czas gdzie ludziom mowimy jak maja sie przemieszczać tam gdzie chcą pospacerować :D. to jak nie można zaparkować samochodu to moze w ogole usunąć samochody z tej strefy. hmm...
to ja sobie przyjade samochodem puki mogę.
  • Odpowiedz
  • 2
@daczka92: no różnica tylko polega na tym, że ta kładka jest w centrum Warszawy, a Kampinos leży kilkadziesiąt kilometrów dalej ¯\(ツ)/¯

Ale przede wszystkim - jeśli tą kładkę uznajesz za porównywalną atrakcję do Kampinosu, to najlepiej pokazuje cały absurd tej sytuacji.
  • Odpowiedz
hah czyli już to czas gdzie ludziom mowimy jak maja sie przemieszczać tam gdzie chcą pospacerować :D


@daczka92: Od bardzo dawna takie czasy są, nikt nie mówi nikomu jak ma się przemieszczać ale delikatnie sugeruje się że czyjś samochód jest gdzieś niemile widziany. Po to są strefy parkowania w mieście, po to są zwężane i szykanowane drogi aby kto nie musi się do miasta nie pakował.

to ja sobie przyjade samochodem
  • Odpowiedz
Tak - ludzie specjalnie podjeżdżają samochodami, aby na niej pospacerować.


@waro: No faktycznie dziwne jak ktoś mieszka pod miastem albo np. chce przyjechać z małym dzieckiem, które wymaga masy gratów lub nawet i z psem to wybiera auto a nie zbiorkom.
  • Odpowiedz
@waro przecież tam zawsze jest pełno samochodów w weekendy. Przy centrum nauki Kopernik i centrum stomatologicznym po stronie miasta i tak samo na całej długości drugiego pasa przy Zoo
  • Odpowiedz
@waro: hmm w sumie nie do końca wiem w jaki sposób, wprowadzając opłaty za stanie na LEGALNYCH miejscach, rozwiąże się problem parkowania NIELEGALNEGO. ale #!$%@? mnie to w sumie, tak powinno być od dawna. parkowanie w Wwie jest śmiesznie tanie, więc nawet w weekendy powinno być płatne.
jak ktoś się koniecznie musi pchać do centrum autem to nie powinien być problem żeby dać te 10-15 zł za parę godzin.
  • Odpowiedz