Wpis z mikrobloga

- No dzieńdobry. Chciałem ogóem, dla was ogółem powiedzieć, dzisiaj... Krzysztof Kononowicz mnie chciał wyrzucić, dzisiaj niedziela jest, chciał wyrzucić mnie z domu, i...
- POWIEDZ PRAWDE ZA CO
- Jak za co?
- POWIEDZ PRAWDE ZA CO
- Co za co?
- POWIEDZ...
- A co ty nag-nagadałeś na mnie? (POWIEDZ PRAWDE ZA CO) Że ja norkoman jestem, jakiś #!$%@? i niewiadomo co, że w majtki nasrałem ku*wa, że... Jak ja byłem ku*wa w szpitalu i chcesz mnie..... Chce mnie do Choroszczy wysłać! Ciekawe za co! Jak ja trzeźwy jestem!
- Za narkomanię
- Sranie! A ty ku*wa powinieneś dawno się leczyć!
- Za narkomanię, ja to nie ale ty to tak
- Ta, za narkomanię ooo, jaką narkomanię? Jak ja trzeźwy jestem! Ooo, wczoraj piwo wypiłem. Narkomanię?
- Przyszedłeś, co z ust jechało?
- Nic nie chało!
- Nic nie chało?
- Nie
- Nie?
- A CO TY KU*WA SRASZ W MAJTKI KU*WA ILE RAZY SIĘ ZESRAŁEŚ? TO NIE PRAWDA? CO, NIEPRAWDA TO JEST, TAK?
- To jest nieprawda
- JAK NIE?
- To jest nieprawda
- Jak nieprawda
- A ty się nie zesrałeś?
- JA TYLKO RAZ W ŻYCIU! MUSIAŁEM TWAROŻEK ZJEŚĆ ALBO KWAŚNE MLEKO!
- Raz...
- NO PEWNIE ŻE RAZ, A TY NONSTOP KU*WA WALIŁEŚ! OD TERESKI WRACAŁEŚ KU*WA, WZIEŁEŚ CAŁE TE I KU*WA NAPIERRD*LIŁEŚ W NACHY, BRAMKĘ OTWIERAŁEŚ KU*WA I NAWALIŁEŚ KU*WA, ŚMIERDZIAŁO!
- Z czego, z nerwów!
- Ta, z nerwów!
- A z czego?
(chwila ciszy)
- SAM.... WIDZICIE? SAM OGÓŁEM POWIEDZIAŁ, ŻE WYRZUCI MNIE Z DOMU I BARDZO MU DZIĘKUJĘ! I PO PROSTU CZTERYOSIEMSET MI ODDAJ, W TAMTYM ROKU KU*WA TYLE WYDAŁEM!
- Ludzie powiedzieli że ty mnie powinieneś za mieszkanie płacić
- SRAĆ KU*WA!
- Tak
- ILE PIENIĘDZY JA KU*WA CI PIE...
- Chcesz srać? Idź do kibla sraj
- TY NASRANE MASZ KU*WA, NONSTOP ŚMIERDZISZ!

#kononowicz #patostreamy
Scybulko - - No dzieńdobry. Chciałem ogóem, dla was ogółem powiedzieć, dzisiaj... Krz...

źródło: comment_OuidAPKH7QjpuXEb9EsYOdzFwt1q7yc3

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz