Wpis z mikrobloga

@serwis-dzwieku: efekt ataku tego zawodowego fightera to inna kwestia. Mnie zastanawia raczej kwalifikacja czynu. Ale wydaje mi się że jak nie było 7 dniowego uszczerbku to nawet z za biurka się nie rusza.
  • Odpowiedz
@maad: Skończy się tak, że chłop dostanie większy wyrok za rozpowszechnienie wizerunku i nagonkę niż tamten za wytrącenie tel / uderzenie w rękę - powie że myślał że to gaz pieprzowy i powodzenia jeśli nie ma monitoringu bo pod twarz ten telefon podłożony był. Obaj udani, jeden z krótkim lontem a drugi bezmyślnie zaczynający interakcje konfrontacyjne, będąc świadomym że może być problem (nagrywanie). Już pisałem w głównym wątku wcześniej to samo
  • Odpowiedz
bezmyślnie zaczynający interakcje konfrontacyjne, będąc świadomym że może być problem


@Camaxtle: życie to nie dżungla, nie trzeba ustępować silniejszym xD
  • Odpowiedz
życie to nie dżungla, nie trzeba ustępować silniejszym xD


@malinq: 100% racji. Liczy się moralne zwycięstwo i finalne przyznanie racji na rozprawie o stały uszczerbek na zdrowiu ;)

  • Odpowiedz
@malinq wpisz sobie w Googlach "pobicie" "kradzież" albo inną frazę pokrewną i wyniki z ostatniego tygodnia :) To nie chodzi o paranoję i unikanie ludzi tylko zdrowy rozsądek. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Ja się nie boje chodzić nocą po mieście ale jak widzę o 2 w nocy typa srającego na przystanku to nie zwracam mu uwagi tylko idę w swoją stronę. Tak samo gdybym zobaczył typa w kapturze, dziarach no
  • Odpowiedz
@Hmrogrz: to w ogóle zabawne ile głupich mitów z czasów przed internetem dalej funkcjonuje, jak nielegalność za długich noży czy fajterach jako żywej broni xD inna sprawa że niektórzy sędziowie dają w takim przypadku wyrok z górnej półki argumentując to tym że sprawca świadomy swoich umiejętności powinien mieć więcej samokontroli (widziałem nawet takie orzeczenie z facetem który trenował kendo xD)
  • Odpowiedz
@Undisputed_: no tak jest, chuop ponad 30 lat na karku, a czlowiek dowiaduje się że to w co wierzył od dziecka to bzdura. Zupełnie jak to że Manson sobie zebra wyciął zeby sobie obciągać.
  • Odpowiedz
życie to nie dżungla, nie trzeba ustępować silniejszym xD


@malinq: Ale jak ma się dzieci to warto myśleć o nich zamiast inicjować konfrontację (widziałem filmik zanim spadł i ta 'prośba' nagrywającego to było bardziej wydanie typowi polecenia + pakował się z łapą z telefonem w stronę gościa tak że nie zdziwiłbym się jakby jakiś prawnik to podciągnął pod to że bał się że jest atakowany i się bronił). Bo teraz jego
  • Odpowiedz
nie zdziwiłbym się jakby jakiś prawnik to podciągnął pod to że bał się że jest atakowany i się bronił


@Werdna: Ty chyba prawo znasz, z grupek na Facebooku xD

myślisz że jak to wpływa na poczucie bezpieczeństwa tych dzieci?


@Werdna: to co myślę nie ma znaczenia. Daj rzetelne argumenty, a nie głupie pytania o moją opinię xD

A wystarczyło nie kozaczyć


@Werdna: wystarczyło usunąć konto i byś się nie
  • Odpowiedz