Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie we #wroclaw mogę skorzystać z darmowej psychoterapii? Tam, gdzie dzwoniłem mogli korzystać tylko mieszkańcy Psiego Pola, a w innym miejscu chyba gdzieś na zachodzie Wrocławia były terminy na za kilka lat dla mieszkańców spoza tej części. W innych miejscach był tylko psychiatra lub nie było psychoterapii.

#psychoterapia #lekarz #psycholog #terapia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: na powstańców Śląskich otworzyło się nowe centrum zdrowia psychicznego, może jeszcze nie mają zapełnionego terminarza. Na dobrzyńskiej terminy na za miesiąc
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: sporo stowarzyszeń/fundacji "opiekujących się osobami na zakręcie" ma w ramach kasy miasta/powiatu/UE darmową pomoc psychologiczną. Z pewnością są oddelegowani z UM Wrocławia jednostki zdrowia psychicznego świadczące takie usługi w ramach projektów dotacyjnych. Również w związkach wyznaniowych są poradnie psychologiczne i psychoterapeutyczne, z których może korzystać każdy (wierzący czy nie), bo otrzymują wsparcie z UM.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @MaJeM0 jednak tam, gdzie byłem była jedynie porada psychologiczna, zarówno na uczelni jak i w Syntonii. Usłyszałem jedynie, że mogę pomyśleć o psychoterapii i szukam takich placówek, które darmowo ją prowadzą z terminami na ten rok.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
  • Odpowiedz