Wpis z mikrobloga

@thorgoth: Ogólnie większość wykopu ma odwrotne poglądy do reszty społeczeństwa, to fakt. Piszę o tym, bo jak widzę posty jakichś o psach to większość jest aprobatą za ich krzywdą i nienawiścią do nich.
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes: Ja z 20 lat mialem fobie. Balem sie psow bo za dzieciaka mnie pogryzl. Przechodzilem na druga strone ulicy nawet na widok jamnika :P

Teraz zdarza mi sie pomieszkiwac z 40kg futrzata "bestia" :P Wychodze z nia na spacery, bawimy sie (czasem mam szramy na klacie jakby mnie niedzwiedz dorwal itp)

Zrozumialem jedno - pies to tylko zwierze i to jak sie bedzie zachowywac zalezy wylacznie od wlasciciela. A ludzie
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes: nie psów tylko psiarzy, którzy nie szanują reszty społeczeństwa i nie wychowują swoich psów, pozwalają im ujadać kiedy nie ma ich w domu, nie sprzątają po psach i puszczają je bez smyczy.
  • Odpowiedz
@gorzki99: Prawda, dlatego przykre jest to, że rasy uznawane za niebezpieczne najgorsze odpady intelektualne zazwyczaj mają….
@modzelem: Da się zauważyć.
@Wincyyyyj: Też nieszczególnie przepadam za tą grupą społeczną pomimo iż sam kocham psy. Nie jestem fanem jak pies lata samopas, bo cholera wie co ma w głowie zwierzę i właściciel co je puścił. Stwarza niebezpieczeństwo dla innych psów i ludzi. Lecz wykopki też widziałem wielokrotnie nienawidząc psów
  • Odpowiedz
Prawda, dlatego przykre jest to, że rasy uznawane za niebezpieczne najgorsze odpady intelektualne zazwyczaj mają….


@ForTravelSayYes: Mnie za dzieciaka nie pogryzla rasa szczegolnie niebezpieczna. Zwykly owczarek niemiecki.

Ale prawda jest co piszesz... Bardzo czeso niedorozwoje intelektualne chca sie "pokazac na dzielni" co to oni nie maja za psa.

Stety/niestety prawda jest tez to ze pies to pies - zwierze. Nawet najbardziej ulozonemu moze cos odwalic. No ale jest raczej udowodnione ze
  • Odpowiedz