Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kameleon1 u mnie nie działa ani 1 ani 2 działa polsat sport premium 3 , używam smart iptv na starszym tv lg.. sprawdzę jeszcze jak na kompie ale ogólnie to albo stream error albo cannot connect
  • Odpowiedz
  • 0
@Kameleon1 nie pamiętam, chyba perfect player , problem w tym , że tylko jedna mi działa, która przełącza mi kanały jakieś 15-20 s inne działają szybko ale nie wczytują kanałów, wyświetla się transfer na poziomie 0.10mb/s i czarny obraz , próbowałem wszystkich i nie wczytuję, tylko z tego co się orientuję to ta jedna działa, poruszałem tu już ten temat ale w sumie nie rozwiązałem problemu
  • Odpowiedz
@bonkesku: ja mam stary lg z siptv i mi działa. Weź link z (MPEG-TS (M2TS) playlist: Online autodetect:) otwórz w przeglądarce i skopiuj całą zawartość. Wklej w notatniku i zapisz z rozszerzeniem txt. Wrzuć plik na siptv.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kameleon1 tak z tą właśnie jest problem niby stream idzie ale czarny obraz i prędkość 0.10mb/s coś musze mieć z aplikacją albo tv, na kompie działa normalnie,bo właśnie włączyłem
  • Odpowiedz
  • 0
@figus102 sprawdzę ale już kiedyś robiłem liste w m3u i też była lipa, może coś źle robiłem.
Zrobiłem tak jak napisałeś i Polsat dalej nie działa i wczytywanie kanałów przy przełączaniu dalej jakieś 20s trochę to irytujące ale już przywykłem... Kiedyś miałem listę od chińczyka z ali i wczytywalo mi programy w moment a na tele działa to właśnie w taki sposób...
  • Odpowiedz