Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam, pierwszy raz korzystam z paczkomatów dpd. Dostałem SMS, że paka dziś zostanie dostarczona, jest 21 i dalej nic. Jak wchodzę w maila żeby zlokalizować paczkę to jest w paczkomacie xD
W aplikacji natomiast mam status 'w drodze do automatu'. A poniżej fota trackingu.
Czy jeszcze dostanę dziś paczkę i czy zawsze wygląda tak dostarczanie pączek od dpd do paczkomatów?

#dpd
xDyzio - Nie ogarniam, pierwszy raz korzystam z paczkomatów dpd. Dostałem SMS, że pak...

źródło: temp_file6596696858469349734

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@idylla mam też przekminę że moja paczka nie zmieściła się w automacie bo jest dość sporawa. Myślisz że jutro będziewięcej informacji?
@G06DbT dokładnie tak było w tym przypadku :(
  • Odpowiedz
@xDyzio: zamknij tą ich apkę i jeszcze raz uruchom to może zaktualizuje informacje, kilka razy już odbierałem z automatu i bez przygód, no może poza tą że raz się otworzyła skrytka a w apce pisało że awaria automatu i by spróbować później ;-)
  • Odpowiedz
@xDyzio: Nigdy więcej zasranego DPD i ich wynalazków. Moja paczka piąty dzień jest w drodze do automatu, gdzie tak naprawdę siedzi w nim już te kilka dni i nie ma możliwości odebrania. Mieli załatwić to wczoraj, to oczywiście działają tak sprawnie, że MOŻE uda się to w poniedziałek.
  • Odpowiedz