Wpis z mikrobloga

Od poniedziałku mam w zespole nowego akustyka na miejsce mojego kolegi z zespołu co się zwolnił 3 miesiące temu (pzdro dla niego) - 30 lat, brak kobiety, brak traphouse'u, nigdy nie był za granicą, brak samochodu a nawet prawa jazdy, 10k brutto na UoP przy 5 latach stażu jako mid XD Jedynie co w życiu ma to komputer z pobranym VS i #!$%@? w tą klawature jak Szpilman po 16h dziennie

No i ogólnie dostałem bojowe zadanie żeby mu pokazać jak wygląda praca w naszym kołchoz housie. Pokazuje mu gdzie lodówka, gdzie pracujemy, gdzie kibel itp. Po tym idę z nim do kapo (scrum mastera) żeby przypisał mu jakieś proste zadanie na wdrożenie. Ide do siebie a on siada koło mnie

I #!$%@? mi 8h o tym czego to on nie robił w poprzedzniej pracy, że jak chchcieli mu dać zadanie za 5SP to on mówił żeby mu dać 15SP albo 20, ALBO 50!!!!! że on taki #!$%@? pracowity i że brał nadgodziny i jak to on się nie udzielał na meetingach, że skracał sobie przerwy itp. Taki typowy akustyk co może i ma wiedzę, ale jest potulny jak baranek. Posumuje tylko tak że jestem 10 lat młodszy i mówi do mnie "proszę pana" XDDDDDDDDDDD

Tyle dobrego że mogę go wykorzystywać i udaje że czegoś nie umiem zrobić a ten debil robi to za mnie xD ostatnio mi całego taska zaimplementował w zamian za to że powiedziałem mu że jest super kolegą. Minusem jest to że ten #!$%@? już kombinuje jak robić nadgodziny - we wtorek to musiałem mu kompa o 16 wyłączyć bo by siedział w biurze jeszcze z 30 minut. Dziś i jutro mam zdalne ale jak wrócimy do biura to mu coś pobiorę żeby po 16:10 zabijało mu wszystkie procesy.

#programowanie #programista15k #programista25k #naukaprogramowanie #autyzm
iluvmypickle - Od poniedziałku mam w zespole nowego akustyka na miejsce mojego kolegi...

źródło: u52op

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasterz30: Takie specjalnie miejsce do imprezowania i sprowadzania dziewczyn, szczególnie przydatne jak ktoś mieszka ze starymi. Chodzi o to żeby oddzielić życie w tygodniu od tego w weekendy
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasterz30: przegrywem jesteś ty bo wynika że nie masz włąsnego trap-house. 2 Chainz, Young Thug, Lil Durk czy nawet Gucci Mane WSZYSCY mieli własy trap-house. Róznica między nami jest taka że oni tam ćpali a ja muszę mieć czystą głowę żeby w poniedziałek mieć siłę wyklepać kolejnego generycznego CRUDa. got to stay on point

Pomijając już fakt że od imprezowania co tydzień robi się tam melina
  • Odpowiedz
@iluvmypickle ale wiesz ze Ty jestes zwyklym trolem i przegrywem z wykopu a nie zadnym Chainzem czy innym Guccim? XD Mnie juz z nimi wiecej laczy bo pewnie oni tez nie sa tak zdesperowani zeby sie spotykac z laskami z borderem haha xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasterz30: po pierwsze to zwykły troll i przegrywa z wykopu nie ma własnej nieruchomości, zwykły przegryw i troll spłaca swoją nieruchomość dłużej, niż ja żyję, po drugie to tylko jedna dziewczyna ma bordera ale mi to nie przeszkadza i jadę z nią na koncert kena carsona w czerwcu. Uległy Autysta programista w międzyczasie będzie commitował do open source bo pani rekruterka poprosuła. gardzę
  • Odpowiedz