Wpis z mikrobloga

#fallout #grypc #falloutmod #crpg #pcmasterrace #oswiadczenie #rpg
Jako weteran Fallouta opowiem, że dla mnie New Vegas jest najmniej ciekawą, najbardziej irytującą, najmniej spójną grą w tym uniwersum. Siakiś legion cezara, obdartusy w skórach, którzy niby sieją olaboga jakiś terror przy ich poziomie zrozumienia świata, irytujący robot kowboj który cię śledzi, pierwsze misje, jakiś żeton i te gekony... Nie uwierzyłem w ten świat i nigdy nie skończyłem tej gry. Przy trójce z dodatkami bawiłem się o wiele lepiej. Na czorta zmienili podświetlenie Pip-Boya na pomarańczowy?
<TakAleToTyDzwonisz.jpg/> Być może jestem upośledzony. Ale, ale...
Dla miłośników serii polecam Fallout Sonora. Izometryczny, klasyczny Fallout z usprawnieniami, fabułą taką se, ale Panie ten świat, czuć że ten świat żyje, jest spójny, twoje wybory mają znaczenie, a po każdym poziomie czujesz przypływ mocy. Zabawa na co najmniej 100 h. Jest spolszczenie, nie ma większych błędów i działa na Win11.
Zapraszam do pobrania i sprawdzenia:
https://drive.google.com/file/d/10qY5JKzUzr9MQD3JFl_gKaDJt-Wgj2jp/view?usp=sharing
Udostępniam wersję starszą FalloutSonora1.11, ale za to z 99% spolszczeniem oraz spolszczonym dodatkiem. Aby mieć spolszczenie osobny folder należy wkleić do ścieżki instalacji. Więcej info w pliku readme.txt.
marekantoniusz - #fallout #grypc #falloutmod #crpg #pcmasterrace #oswiadczenie #rpg
J...

źródło: kwh7g40iku171

Pobierz
marekantoniusz - #fallout #grypc #falloutmod #crpg #pcmasterrace #oswiadczenie #rpg
J...
  • 32
  • Odpowiedz
  • 11
@marek_antoniusz: Mi też się średnio podobała fabuła w NW, po apokalipsie dorośli faceci nie mają co robić tylko się przebierać za rzymian, potem NCR którego nie lubię, plus marginalizacja Bractwa Stali, jedyne co tam było ok to jakieś questy poboczne, jakaś krypta ze zmutowanymi roślinami, ale nie pamiętam szczegółów bo dawno w to grałem, a tak ogólnie to najbardziej lubię F1, najlepszy klimat i spójność historii.
  • Odpowiedz
Nie uwierzyłem w ten świat i nigdy nie skończyłem tej gry. Przy trójce z dodatkami bawiłem się o wiele lepiej

@marek_antoniusz: Świat w NV wygląda jakby wzięto worek pomysłów, wymieszano, a potem ktoś kto o F1 i F2 czytał tylko na wikipedii, zabrał się za pisanie fabuły.
Jakby nie było deathclawów, pipboya i BoS to byśmy nawet nie wiedzieli, że to Fallout xD
  • Odpowiedz
@marek_antoniusz: Kilka lat temu grałem w jakieś mody nie jestem pewien czy w ten, a jakiś czas temu zacząłem grać w moda do F1 Fallout Fixt alpha, i tam było dużo poprawek plus typ pozmieniał niektóre rzeczy według swojego "widzimisię", np. w Audytum jak się odpowiednio zagadało do tego cygana w namiocie to dawał +2 do Luck, a teraz tego nie ma i mi #!$%@?ł cały build postaci, normalnie jak się
  • Odpowiedz
@marek_antoniusz: Świat w NV wygląda jakby wzięto worek pomysłów, wymieszano, a potem ktoś kto o F1 i F2 czytał tylko na wikipedii, zabrał się za pisanie fabuły.

Jakby nie było deathclawów, pipboya i BoS to byśmy nawet nie wiedzieli, że to Fallout xD


@WaveCreator: ale #!$%@?, chyba sobie nawet nie zdajesz sprawy ile tam jest smaczków z klasyków i jak mocno NV zahacza o fabułę anulowanego Van Buren. I też
  • Odpowiedz
@marek_antoniusz wszystko fajnie, ale imo f.sonora i Nevada też mają średnia fabułę, mnie osobiście nie przekonują. Już bardziej mi podeszli fabularnie ressurection mimo że sonora i Nevada są obiektywnie lepszymi modami.
  • Odpowiedz
@Kryspin013 pierwszy lepszy przykład - hub megatona


@marek_antoniusz: przecież cały ten hub to było jedne ctrl c i ctlr v. Jedyna ciekawy npc to była tam moira brown. Zresztą co to jest za argument, że jak jest duże miasto na początku rpg-a to jest lepszy rpg xD
  • Odpowiedz
Siakiś legion cezara, obdartusy w skórach, którzy niby sieją olaboga jakiś terror przy ich poziomie zrozumienia świata


@marek_antoniusz: chyba olałeś fragmenty jak opisywali "rekrutację" do Legionu i kto był "werbowany" - wtedy byś zrozumiał, dlaczego stanowili zagrożenie.

te gekony


@marek_antoniusz: ale o co chodzi? Przecież w dwójce gekony też były przerośniętymi jaszczurkami, czego oczekiwałeś?

Na czorta zmienili podświetlenie Pip-Boya na pomarańczowy?


@marek_antoniusz: wiesz, że kolor HUDa można było zmienić
  • Odpowiedz
Tymczasem ja ogrywający po raz kolejny Fallout Tactics. Najlepszą część jak dla mnie xd


@jajcek: dokładnie to- wszyscy zawsze mówili że najgorsza część serii, a ja przy niej bawiłem się najlepiej i przeszedłem dwa razy xD
  • Odpowiedz
@marek_antoniusz miło że ktoś też tak myśli, dobrze się bawiłem przy NV ale to nie był fallout jakiego pamiętam z poprzednich części. Dla mnie to bardziej takie krzywe zwierciadło w świecie fallouta gdzie pustynia mohave jest cała na jakiś oparach narkotycznych. Mi sama idea tytułowego vegas wogole sie nie spinała w głowie, jakieś kasyna na pustkowiu, skąd ludzie mieliby kase tam siedzieć itd. Duży plusik za polecenie Sonora
  • Odpowiedz
Jak ktos lubi fallouta ktory nie jest falloutem tylko x-comem/jagged alliance.


@krzywy_kanister: bardzo lubię Jagged alliance też ( ͡ ͜ʖ ͡) Już nie zliczę ile godzin katowałem dwójkę
  • Odpowiedz