Wpis z mikrobloga

Jest taki ziomek - Mariusz Kędzierski. Urodził się bez jednej ręki i z fragmentem drugiej. Co tu dużo mówić - przesrane. Kilka(może i naście) lat temu zaczął rysować, i robi to tak dobrze, że zdobył kilka nagród zagranicznych. W międzyczasie prowadzi też wykłady motywacyjne - od szkół, po sale wypełnione pracownikami największych polskich firm. W zeszłym roku urodził się syn Mariusza.

2 dni temu Mariusz założył zbiórkę na zakup jakiegoś osprzętu do aparatu, żeby rozwinąć działalność. Po kilkudziesięciu wpłatach zbiórkę zamknął ze względu na negatywne komentarze kilku dzbanów, i kilkukrotnie przepraszał za to, że ja założył.

Hejtowany przez wszystkich Łukasz Jakóbiak, u którego w kawalerce kilka lat temu był Mariusz, założył zbiórkę za niego - wpłacono Już ponad 50 tysięcy złotych. Może ktoś stąd też będzie chciał go wesprzeć.

Link do zbiórki:
https://pomagam.pl/marzeniamariusza

Profil Mariusza:
https://www.facebook.com/share/hrm8u7gDQJvmR9RA/

#lukaszjakobiak #coolstory #niepelnosprawni #wykopefekt #mariuszkedzierski
jurekogorek1 - Jest taki ziomek - Mariusz Kędzierski. Urodził się bez jednej ręki i z...

źródło: 1000043830

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@jurekogorek1: Przecież osiągnął już sporo, więcej niż niejeden Mirek tutaj. Ja swój biznes rozkręcałem od zera- on już ma wszystko prawie rozkręcone a na nowy sprzęt zarobi pracą. Nie rozumiem czemu miałbym mu dać pieniądze. Wielu ludzi mogłoby pomarzyć o tym sprzęcie, który ma. Nie dziwię się, że go hejtowali.
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1: Też nie wiem, ale nie sądzę żeby za taką zbiórką stała chciwość. Nie jesteś w stanie być non stop na fali, może covid dał mu po dupie bo nie było spotkań grupowych, może ludzie nie kupują jego obrazów. Nie wiem, zgaduję.
  • Odpowiedz
Nie jesteś w stanie być non stop na fali, może covid dał mu po dupie bo nie było spotkań grupowych, może ludzie nie kupują jego obrazów. Nie wiem, zgaduję.


@jurekogorek1: czyli pomysł na biznes jest do dupy, pójdźmy w fotografię?
  • Odpowiedz
@jurekogorek1: Jeśli ma taki sprzęt a nie zarabia na nim to znaczy, że nie umie tego robić a jak nie umie to pieniądze go nie nauczą. Ja mu nie dam ani grosza.
  • Odpowiedz