Wpis z mikrobloga

@Zwanek: on w niemcowni a tam maja takich dzikusow pelno.
Prezes spaslak to kolejny farmazon jak rudy z klamstwami to na codzien lepiej niz konon z mlekiem.
Do tego ma zakaz wjazdu do Polski, siano wisi chlopakom a jego matka we wloszech sprzata i z marokancem mieszka i mu kolbe czysci.
Uciekla z Polski bo ją nachodzili za dlugi synka.
  • Odpowiedz
@Zwanek: a kogo?
Bylo brac kija jak sie zaczal robic nietypowy i tym kijem zagnac go do roboty i do tego aby wrocil na normalne tory.
Jak mojej sasiadki syn ukradl jej zloto i poszedl na maszyny to ona synkowi zorganizowala posrod jego kolegow samosad i do dzis jest grzeczny i dzien dobry mowi.
Kilkanascie razy lazil z pandami, nie mogl do sklepu wyjsc w spokoju, tak do tlukli az sie
  • Odpowiedz
  • 1
@Jezus_Choroszcz: Ale skąd ty wiesz, kiedy i od czego mu odwaliło? Rodzice nie są jedynym czynnikiem wpływającym na rozwój człowieka, nie zawsze są też w stanie potomka "nareperować". Dowody anegdotyczne tego nie zmienią.
  • Odpowiedz
@Montezuma0987: serio, to aż tak tam daleko zaszło? Za tysia jeden drugiemu zwali? Ja #!$%@?ę... Chwilę to oglądałem kiedyś, z racji, iż mieszkam w kraju gdzie i oni streamują, ale no pożal się Boże, dawniej to nie było aż tak paskudne...
  • Odpowiedz
@Zwanek: odwalilo mu od ćpania.
Dlugi ma za cpanie a wyroki za kradzieze.
Nie bede wszystkiego pisac, troche z tego co wiem to bylo kiedys dostepne w necie lacznie z adresami i numerami telefonow, opisami imion rodziny itd i sie zgadzalo wszystko a wiedzialem o tym duzo szybciej niz wyszlo.
  • Odpowiedz