Wpis z mikrobloga

#mecz
Jak się ktoś pomylił to liniowy, bo jak podniesie chorągiewkę to sędzia musi gwizdnąć
Mi się wydaje, że spalony mógł byc, zaraz jakąś telewizja zrobi swoją linię i jak był to jutro nikt nie będzie pamiętał, s jak nie było spalonego to dopiero wszyscy zapomną o tej sytuacji za tydzień. Prócz Katalończyków ofc
  • 8
  • Odpowiedz
sędzia musi gwizdnąć


@Koksixk: Nie musi, to sedzia glowny prowadzi mecz, a nie liniowy, podniesienie choragiewki to tylko sugestia dla glownego, ze byc moze byl spalony.
  • Odpowiedz
@Koksixk: Przecież tutaj nawet jak nie było spalonego, to będą wypominać Realowi przez lata. Jak tamten inny dwumecz z Bayernem, gdy sędzia pomylił się w dogrywce, ale do niej w ogóle nie powinno dojść, bo Bayern strzelił gola ze spalonego
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@tomazzo69 @Rorschak
Macie rację chłopaki, szukałem odpowiedzi na to czy musi i było, że tak, -po prostu przeczytałem coś głupiego. Wybaczcie. Nie ma takiej zasady.
Mimo wszystko z tego co patrzę, to nie widziałem żeby sędzia z najwyższej ligi kiedykolwiek nie zagwizdał gdy liniowy podnosi, więc coś jest na rzeczy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reretos tak tylko się mówi, a jedynie tylko kluby-rywale, ew poszkodowani wypominają takie rzeczy. No i aktualnie Barcelona cały czas w La lidze, ale ciężko mieć do ich kibiców pretensje, bo nawet ich prezes utrzymuje tak szkodliwa narrację byleby odwróci uwagę od problemów klubu
  • Odpowiedz
@Koksixk panie, przecież praktycznie w każdym meczu jak jest spalony to grają do końca (co mnie wkurza, bo czasem idą kosy, że się pozabijać mogą, a potem gwiżdże dopiero ewidentnego spalonego).
  • Odpowiedz